Ekonomika
Bizness

FOTO: Rīgā par 12 miljoniem eiro būvēs jaunu industriālo parku0


“LNK Properties” būvēs industriālo parku “Dienvidu vārti”.
“LNK Properties” būvēs industriālo parku “Dienvidu vārti”.
Foto no “LNK Properties” mājaslapas

“SEB banka” piešķīrusi ilgtermiņa aizdevumu 7,5 miljonu eiro apmērā nekustamo īpašumu attīstītājam “LNK Properties”, lai finansētu A klases biroju, noliktavu un tirdzniecības telpu kompleksa “Dienvidu vārti” būvniecību Rīgā, Rēzeknes ielā 5a.

Jaunbūvējamo telpu platība ir 10 500 kvadrātmetri.

Kopējais investīciju apjoms šī projekta īstenošanā ir aptuveni 12 miljoni eiro, un to plānots pabeigt aptuveni gada laikā.

Jau ir noslēgti ilgtermiņa nomas līgumi ar jauniem nomniekiem par vairāk nekā 70% no jaunceļamo “Dievidu vārti” telpu platībām.

“LNK Properties” valdes loceklis Pāvels Broitmans norāda, ka “Dienvidu vārti” būvniecība tiks uzsākta jau šogad. Ēkas tiks būvētas, ievērojot energoefektivitātes principus, un tās būs pilnībā aprīkotas ar mūsdienīgām inženierkomunikācijām.

Gandrīz 5 hektāru plašajā teritorijā būs apvienotas daudzfunkcionālas noliktavu, biroju un tirdzniecības telpas ar attīstītu infrastruktūru.

Telpas ir pieejamas platībā no 300 m2 līdz 2500 m2, un tās iespējams pielāgot katra individuāla biznesa vajadzībām.

Komplekss “Dienvidu vārti” atradīsies kvartālā starp Piedrujas, Rēzeknes un Dārzciema ielām pie Dienvidu tilta, kas padara to viegli sasniedzamu no dažādām Rīgas pilsētas pusēm.”

“SEB bankas” valdes loceklis Ints Krasts skaidro, ka projekts “Dienvidu vārti” ir ieņēmis ļoti konkurētspējīgas pozīcijas, uzņēmumiem vienuviet spējot piedāvāt telpas gan birojam un tirdzniecībai, gan arī noliktavām.

To apliecina arī augstais esošo nomas platību pieprasījums. “SEB banka” ar “LNK Properties” sadarbojas kopš 2012. gada, finansējot arī citu industriālo parku projektus.

“Šajā laikā esam ieguvuši pārliecību par uzņēmuma izvēlētās stratēģijas trāpīgumu. Tādēļ priecājamies par šo iespēju sniegt savu ieguldījumu industriālā parka “Dienvidu vārti” tālākajā attīstībā un nešaubāmies, ka šis projekts nesīs gaidītos rezultātus.”

Saistītie raksti

Pašlaik “LNK Properties” pārvalda un apsaimnieko biroju, noliktavu un tirdzniecības telpas aptuveni 100 000 kvadrātmetru platībā.

“LNK Properties” pārvalda 17 objektus dzīvojamo un komerciālo nekustamo īpašumu jomā kā piemēram, Baltijas Industriālais Parks, Mūkusalas biroji, Kalnciema biroji, Dārzciema biroji, Deglava biroji, TC Draudzība un Valdemāra biroji.

LA.lv