Sports
Futbols

“Riga” pārvilina treneri no Vācijas bundeslīgas0

foto: “Riga”

Savulaik Vācijas bundeslīgas komandas Brēmenes “Werder” treneris Viktors Skripņiks kļuvis par “SynotTip” futbola virslīgas komandas “Riga” galveno treneri, vēsta klubs.

Klubs vienošanās detaļas neatklāj, ziņojot, ka līgums ar ukraiņu speciālistu ir ilgtermiņa.

Rīdzinieki pirms pusotra mēneša atlaida galveno treneri Goci Sedloski, kura pienākumi tika uzticēti viņa vietas izpildītājam Mihailam Koņevam.

Pašlaik 48 gadus vecais Skripņiks savas karjeras laikā ilgus gadus bijis Vācijas kluba Brēmenes “Werder” sistēmā, turklāt šajā komandā strādājis arī kā galvenais treneris.

Ukrainas speciālists 2013.gadā kļuva par “Werder” otrās komandas treneri, pirms tam kopš 2004.gada strādājot ar šī kluba jauniešu komandām. Vēlāk, 2014.gada izskaņā viņš pārņēma “Werder” galvenā trenera krēslu.

Kopā ar galveno “Werder” komandu Skripņiks 70 spēlēs izcīnīja 26 uzvaras, bet piedzīvoja arī 30 zaudējumus, pārējās spēlēs cīnoties neizšķirti. 2016.gada beigās speciālists tika atlaists no galvenā trenera amata, taču darbu kā kluba loceklis saglabāja arī turpmāk.

Savas trenera karjeras laikā viņš darbojies tikai “Werder” sistēmā, bet pats šo komandu savulaik pārstāvējis kā spēlētājs. Skripņiks laika posmā no 1994.līdz 2003.gadam spēlēja arī Ukrainas valstsvienībā.

“Riga” ar 28 punktiem 14 spēlēs ir virslīgas vicelīdere, pirmajā pozīcijā esošajai RFS zaudējot sešus punktus.

Galvaspilsētas komanda nākamajā nedēļā debitēs Eirokausos, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā tiekoties ar Bulgārijas spēcīgo komandu Sofijas CSKA.

LA.lv