×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgā, paslīdot uz slidenas ietves, smadzeņu satricinājumu guvis Līvānu mērs (17)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar Rīgā, paslīdot uz slidenas ietves, galvas smadzeņu satricinājumu guvis Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.

Neskatoties uz kritienu un gūtajām traumām, Līvānu mērs tomēr spējis pats atbraukt mājās un vērsies pēc palīdzības pie mediķiem, kas viņu nogādājuši Daugavpils reģionālajā slimnīcā nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Neko vairāk nedz par notikuma apstākļiem, nedz domes priekšsēdētāja veselības stāvokli pašvaldībā aģentūrai LETA pagaidām nevarēja pastāstīt. Šorīt Vaivods uz kolēģu zvaniem nav atbildējis.

Tāpat pagaidām nav zināms, vai Līvānu mērs vērsīsies ar iesniegumu kārtību sargājošajās institūcijās, lai sauktu pie atbildības vainīgās personas.

Uz galvaspilsētu Vaivods otrdien bija devies, lai apmeklētu sanāksmi par ēku energoefektivitātes jautājumiem.

Daugavpils reģionālajā slimnīcā pacienta stāvokli raksturoja kā apmierinošu. Personai sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, un patlaban tiekot gatavota pacienta izrakstīšana no ārstniecības iestādes.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Vaaau, pasaules gals pienācis, ne? Kāpēc jātaisa tāda ažiotāža? Nu un, ka tas ir Livānu mērs, kas viņš kāds savādāks cilvēks kā mēs? Laikam jau mūsu ‘superīgajā’ valstī kāds sāks kustināt smadzenes tikai tad, kad kādai svarīgai amatpersonai kaut kas noies greizi.. Sviests!

 2. #karmaisabitch

 3. Скорейшего выздоровления!!!

 4. Es vakar nokritu Līvānos. Ko nu? Ne es pirmais,ne pēdējais.

 5. ņefig vazāties pa galvaspilsētu. vakar bija darba diena, būtu sēdējis savos līvānos, strādājis un nebūtu smadzeņtrīce.
  bet nu tagad jau neko – Veseļojies, mēra kungs!

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Nevaru salasīt, ko tas mēris ir satricinājis?
   Godīgi gan jāatzīstas, ka Līvānos neesmu bijis vismaz kādus 5, 6 gadus. Tajos laikos katrs līvānietis un pilsētiņas viesis bija tā uztrenējis šo vielu, ka nekāds kritiens neskādētu. Varbūt, ka ar ES naudu ielu stāvoklis ir mainījies? Tikai priecātos, ja tā būtu noticis.
   Ušakovam Latvijā grūti atrast Rīgas ielām līdzvērtīgas motokrosa trases, ja nu vienīgi Jelgavā un Jūtmalā.

 6. Tagad Līvāni pieteiks Rīgai karu.

 7. Jā un atkal kārtējā “šiška sasitās” Bet tie tūkstoši mirstīgo, kas uz netīrītajām ielām gūst traumas un ik gadu neatgriezeniski sabojā savus apavus/drēbes….tas tiek maigi ignorēts.

  Ja cilvēki sāktu prasīt atpakaļ naudu par sabojātajām drēbēm un transportu, kas tiek saēst tās ķīmijas iespaidā, kur nu vēl visas gūtās traumas par paviršu sētnieku un privāto(pārsvarā benzīntanki/autostāvvietas) ietvju netīrīšanu, tad sen jau Rīgas dome būtu bankrotējusi.

 8. Ušakovam sen bija jāatkāpjas. Tādas ielas un trotuāri ir visu laiku, kamēr viņš valda, un kur vēl Maksimas traģēdija. Vai Dombrovskis valdīja Rīgu, kad bija jāatkāpjas ? Nesaprotu, par ko ušaks saņem algu. Krievi viņu kā ar mazu bērnu auklējas, uci- uci, lai tik mūsējais ir pie teikšanas, tad viss kārtībā. Fui. Latvieši kā muļķīši noskatās. Pretīgi, tas viss Latvijā jāpieredz.

 9. Godigi tad nevienam neintrese.
  Vins varetu nolaust galvu un visiem butu pie kajas.
  Nevajaga rakstit tadas mulkibas.

 10. Vārētu Līvānu mērs uzaicināt Ušakovu uz Līvāniem,parādīt piemēru kā izskatās tīras un sakoptas ielas bez bedrēm!

 11. Tagad viņš varēs Ušakovu iesūdzēt un pieprasīt kompensāciju! Bet viņš šo kompensāciju piedzīs no sētnieka, kas smiltis nekaisīja.Ja es nokritīšu uz slidenas ielas neviens to nezinās.

 12. ko neskatās, kur kāju liek un nevelk piemērotus ziemas apavus ?

 13. kad mērs nopisās uz ietves tad mēdijos brēka bet cilvēki ikdienā krīt uz slidenām,nekaisītām ielām un kāpēc tad nav trauksmes ?

 14. Ja paslidz Livanu mers tad tas ir gatsimta notikums. Ja paslid kads no parastajiem,tad tas pie kajas.

 15. Līvānu mērs laikam gan veltīja Rīgas mēram dažus sulīgus vārdus – vismaz domās.

Draugiem Facebook Twitter Google+