Kriminālziņas

Rīgā pastrādāta uzņēmēja pasūtījuma slepkavība 0

Foto-LETA/AFP

Piektdien, 24.maijā, Rīgā, Vienības gatvē, visticamāk, pastrādāta kāda uzņēmēja pasūtījuma slepkavība, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Par slepkavības pasūtījuma raksturu liecina fakts, ka vīrietis nogalināts ar diviem šāvieniem galvā, viens no kuriem bijis kontrolšāviens.

Valsts policijā aģentūrai LETA nesniedza komentārus par minēto informāciju, atsaucoties uz izmeklēšanas interesēm. Valsts policijas pārstāve Sintija Virse pastāstīja, ka vakar ap plkst.22 Vienības gatvē atrasts miris 1975.gadā dzimis vīrietis, kurš bija sašauts galvā. Par šo gadījumu sākts kriminālprocess, sākotnēji aizturēto nav un policija turpina strādāt, sacīja Virse.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka nogalinātais bijis neliels uzņēmējs, kurš pirms pāris gadiem kopā ar kompanjonu izveidojis autonomas jomā strādājošu uzņēmumu ar pāris latu pamatkapitālu, kura īpašnieki pirms nepilna gada gan mainījušies un kura darbības rādītāji neliecina par saimnieciskās darbības veikšanu.

Savukārt šogad pavasarī nogalinātais uzņēmējs kopā ar kādu citu partneri izveidojis jaunu uzņēmumu ar desmit latu pamatkapitālu, kas, spriežot pēc nosaukuma, varētu būt iecerēts darbībai drošības pakalpojumu jomā.

Kopumā vakar Rīgā notikušas divas slepkavības, aģentūru LETA informēja Virse. Vakar ap plkst.19.20 Rīgā, Buļļu ielā, tika atrasts 1962.gadā dzimuša vīrieša līķis ar durtām brūcēm. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Aizdomās par saistību ar noziegumu policija aizturēja četrus cilvēkus – 1978., 1964. un 1973.gadā dzimušus vīriešus un 1977.gadā dzimušu sievieti.

Sīkāku informāciju par šiem gadījumiem un notikušā apstākļiem Virse nevarēja sniegt.

LA.lv