×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

“Riga Photo Show 2013” piedāvās atzītu fotogrāfu seminārus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gunārs Binde, Aivars Drāznieks, Tatjana Vlasova, Oļegs Zernovs, Iveta Vaivode, Natālija Berezina, Andrejs Zavadskis. … tie ir tikai daži no fotogrāfiem, kuri izstādē “Riga Photo Show 2013” no 22. līdz 24. novembrim Ķīpsalā vadīs seminārus, dalīsies ar pieredzi un atklās meistara noslēpumus.

Visas trīs izstādes dienas divās konferenču zāles nepārtraukti notiks atzītu fotospeciālistu un videopeciālistu vadīti semināri, lekcijas un meistarklases gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Nāc, diskutē ar profesionāļiem un attīsti savu meistarību!

Binde aicina ieguldīt sevis attīstīšanā
“Neieguldiet naudu fotokamerā, ieguldiet sevis attīstīšanā. Jo šedevrus jau netaisa kamera, tos rada cilvēki,” norāda slavenais fotogrāfs Gunārs Binde, kura darbi jau ir kļuvuši par Latvijas fotogrāfijas klasiku. Lielmeistars 22. novembrī plkst. 14.00 Ķīpsalā vadīs semināru “Konflikts mākslā”.

Sieviete un sievišķība
22. novembrī viens no labākajiem Latvijas portretistiem Aivars Drāznieks vadīs meistarklasi “Kā fotogrāfijā izcelt sievietes sievišķību” gan stāstot par savu pieredzi, gan demonstrējot praktisku darbu ar modeli. Savukārt, 24. novembrī plkst. 11.30 fotogrāfe, stiliste un grima māksliniece Tatjana Vlasova aicina uz semināru “Es un manas fotogrāfijas”.

LED apgaismojums video un foto profesionāļiem un entuziastiem
22. novembrī plkst. 12.00 inovatīvu LED gaismošanas risinājumu ražotāja “Brother, Brother & Sons” pārstāvis Džeralds Heise no Dānijas stāstīs par visjaunākajām LED gaismošanas tehnoloģijām. Seminārs notiks angļu valodā. Lai gūtu praktisku pieredzi, lektors interesentus aicina ņemt līdzi arī savu kameru!

Portfolio
Kā kļūt par profesionālu mākslinieku? – uz šo jautājumu atbildes varēsiet rast 22. novembrī plkst. 16.00, apmeklējot fotogrāfes Ivetas Vaivodes vadīto semināru “Fotogrāfa izdzīvošanas rīki: darba apraksts, portfolio un noformējums”. Savukārt, fotogrāfe Natālija Berezina, kura sadarbojas ar vadošajām Milānas, Ņujorkas un Londonas modes aģentūrām “Elite”, “Ford”, “NY Models”, 23. novembrī plkst. 12.00 aicina uz semināru “Modeļu fotogrāfija”. Interesenti varēs uzzināt par modeļu fotogrāfijas mērķiem un uzdevumiem, pirmā portfolio veidošanu, par modeļu testa norisi, kā arī reģionālajām īpatnībām.

Fotostudija mugursomā
Pazīstamie fotogrāfi Ojārs Jansons un Gatis Vanags 23. novembrī plkst. 14.00 aicina uz meistarklasi “Fotostudija mugursomā. Pamatiemaņas darbā ar mobilajām zibspuldzēm”. Meistari parādīs un iemācīs kā strādāt ar mobilajām zibspuldzēm, lai iegūtu rezultātu, kas neatpaliek no studijas gaismu paraugiem. Būs arī praktiskais darbs ar modeli! Savukārt, 24. novembrī plkst. 15.30 fotogrāfs Andrejs Zavadskis vadīs semināru “Lieli rezultāti ar maziem līdzekļiem”, kurā atklās – ko var panākt ar ārējo fotokameras zibspuldzi.

Praktiski semināri fotogrāfiem
Arī “Digital Guru” pasniedzēji Ķīpsalā vadīs praktiskus seminārus fotogrāfiem. 23. novembrī plkst. 10.00 Ivs Zenne aicina uz semināru “Kā profesionāli sagatavot fotogrāfijas žurnālam programmā “Photoshop”, kurā mākslinieks dalīsies ar labās prakses piemēriem. 24. novembrī plkst. 10.00 Valdis Ošiņš stāstīs kā fotogrāfam ietaupīt laiku, strādājot ar lielu fotogrāfiju apjomu programmā “Lightroom”, kā veikt efektīvu darbplūsmu, failu organizēšanu un optimizētu apstrādi.

“Gards kumosiņš” modes cienītājiem
“Īsta medusmaize” modes ekspertiem, fotogrāfiem un žurnālistiem būs 23. novembrī plkst. 16.00 fotogrāfa Oļega Zernova un žurnāla “L’OFFICIEL Latvija” modes redaktores Olga Kolotovas kopīgais seminārs “Modes fotogrāfijas. Kā un kāpēc?”. Speciālisti uzsvērs, cik nozīmīga ir stilista un fotogrāfa sadarbība.

Fotobankas
“Kā var nopelnīt ar fotobankām?” – savā seminārā 24. novembrī plkst. 13.30 atklās Grieķijā dzīvojošais latviešu fotogrāfs Andrejs Zemdega, kas strādā vienā no pasaules lielākajām fotobankām “iStockphoto”.

Informāciju par citiem semināriem meklējiet “Riga Photo Show” mājas lapā sadāļā “Pasākumi”: http://ej.uz/fm38

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+