×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīdzinieki pauž līdzjūtību bojāgājušajiem Nicā (2)

Cilvēku noliktie ziedi pie Francijas vēstniecības Rīgā teroraktā Nicā bojāgājušo piemiņai.Cilvēku noliktie ziedi pie Francijas vēstniecības Rīgā teroraktā Nicā bojāgājušo piemiņai.

Foto - LETA

Pie Francijas vēstniecības Rīgā gulst ziedi, pieminot teroraktā Nicā bojāgājušos, novēroja aģentūra LETA. Pie ēkas gulst baltas gladiolas, mārtiņrozes un rozes aptītas ar sēru lenti. Cilvēki uz brīdi apstājas.

Francijas kūrortpilsētā Nicā ceturtdienas vakarā notikušais terora akts, kura laikā cilvēku pūlī iebrauca kravas automašīna, nogalinot vismaz 84 cilvēkus un daudzus ievainojot, ir uzbrukums ne tikai Francijai un tās ļaudīm, bet visai civilizētajai pasaulei, aģentūrai LETA sacīja Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti.

Francijā jau drīzumā norisināsies drošībai veltīta sanāksme, kurā valsts augstākās amatpersonas pārrunās aktuālo informāciju un drošības situāciju valstī.

Vēstnieks arī atgādināja, ka šis nav pirmais uzbrukums Francijai, vienlaikus apliecinot, ka tā turpinās stāties pretī teroristiem un turpinās cīņu ar teroristisko organizāciju “Islāma valsts” jeb “Daesh”.

“Mēs saņemam daudz atbalsta no sabiedrotajiem un partneriem visā pasaulē, tostarp no jūsu prezidenta Raimonda Vējoņa, Ministru prezidenta Māra Kučinska, ārlietu ministra Edgara Rinkēviča. Šodien man bija ļoti aizkustinoša saruna arī ar aizsardzības ministru Raimondu Bergmani, kurš bija atnācis uz vēstniecību,” sacīja Viskotni.

Vēstnieks arī sacīja, ka Francija vienmēr var paļauties uz saviem partneriem, īpaši Latviju, piebilstot, ka jau tuvākajā laikā tiks atvērta arī līdzjūtību grāmata.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem kas cieta vai kuru mīļie gāja bojā šajā prātam neaptveramajā inicidentā bet šoreiz pie vainas ir policija, kurai tikai vajadzēja pildīt priekšrakstus, ko paredzēja ārkārtas situācijas ieviestie noteikumi. Ja reiz bija noteikts, ka kravas transporta līdzekļi nedrīkst atrasties masu pasākumu tuvumā, tad to arī vajadzēja izpildīt. neattaisnojot noziedznieku, tomēr savus uzdevumus nespēja veikt vai arī pavirši pildīja dienestu policija

  2. Izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem kas cieta vai kuru mīļie gāja bojā šajā prātam neaptveramajā inicidentā bet šoreiz pie vainas ir policija, kurai tikai vajadzēja pildīt priekšrakstus, ko paredzēja ārkārtas situācijas ieviestie noteikumi. Ja reiz bija noteikts, ka kravas transporta līdzekļi nedrīkst atrasties masu pasākumu tuvumā, tad to arī vajadzēja izpildīt. neattaisnojot noziedznieku, tomēr savus uzdevumus nespēja veikt vai arī pavirši pildīja dienestu policija

Draugiem Facebook Twitter Google+