×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgā piektdien – satiksmes ierobežojumi van Rompeja un Barrozu vizītes dēļ; jārēķinās ar sastrēgumiem (1)

sastregums_ziema

Eiropadomes prezidenta Hermana van Rompeja un Eiropas Komisijas prezidenta Žozē Manuela Barrozu darba vizītes laikā piektdien, 10.janvārī, Rīgas centrā tiks ierobežota satiksme, līdz ar to autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem sastrēgumiem.

Kā portāls “LA.lv” uzzināja Rīgas domē, īpaši lieli sastrēgumi veidosies amatpersonu delegāciju pārvietošanās laikā, jo tiks apturēta citu transportlīdzekļu satiksme. Ņemot vērā, ka amatpersonu vizīte notiek piektdienā, kad jau tā satiksmes plūsma un sastrēgumi ir lielāki nekā ikdienā, tad iespējama ievērojama gan sabiedriskā, gan privātā transporta kavēšanās.
 
10.janvārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniegtas Drošības policijā), kā arī nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu no plkst.7.00 līdz plkst.19.30 Amatu ielā, posmā no Šķūņu ielas līdz Meistaru ielai un stāvlaukumā pie Lielās Ģildes; Šķūņu ielas kreisajā pusē, posmā no Tirgoņu ielas līdz Amatu ielai, bet no plkst.7.00 līdz plkst.17.00 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai.
 
Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un Drošības policijas transportlīdzekļus) un gājēju kustība no plkst.16.55 līdz plkst.17.10 un no plkst.18.55 līdz plkst.19.15 Amatu ielā.
 
No plkst.7.00 plkst.19.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot transportlīdzekļus ar izsniegtajām stāvēšanas atļaujām, stāvlaukumā pie Lielās Ģildes, 30 metru garā posmā Tirgoņu ielas labajā pusē, posmā no Šķūņu ielas līdz Krāmu ielai;
 
Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.
 
Rīgas pašvaldības policija un Valsts policija neatļautās vietās atstātos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko atļauto vietu, nodrošinās sabiedrisko kārtību pasākuma norises vietās norādītajā laikā, nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākuma norises vietās norādītajā laikā, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību saskaņā ar Drošības policijas norādījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Urr-ā! Eiro ir ieviests! Latvijas iedzīvotāji ir veiksmīgi apčakarēti! Viņu tiesības lemt par savu likteni ir veiksmīgi apietas! Aicinām viesus un rīkojam dzīres!
  Vai pateicībā par eiro ieviešanu bučosim roku un pasniegsim ziedus Valdim Dombrovskim, Andrim Vilkam, Ilmāram Rimšēvičam, Solvitai Āboltiņa un visai valdības koalīcijai?
  Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris raidījumā „Krustpunkti” (09.01.14. ≈ 13.40) skaidri pateica, ka līgumā par iestāšanos ES nav neviena punkta, kurā būtu norādīts, ka Latvijai eiro obligāti jāievieš 2014.gadā.
  Kā galvenais ieguvums no eiro ieviešanas tiek minēts arguments: pēc eiro ieviešanas paaugstināsies Latvijas kredītreitingi un Latvijai būs mazāk jāmaksā par parādu atmaksas pārstrukturēšanu. Cik daudz šajos apgalvojumos ir patiesības?
  Latvijas valsts parāds ( neskaitot pašvaldību un valsts un pašvaldību uzņēmumu saistības ≈ 4 miljardu latu apmērā) 2013. gada nogalē bija 5,7 miljardi latu.
  Oficiāla ES amatpersona Klauss Reglings ,kas vada Eiropas stabilitātes mehānismu, (ESM), intervijā „Latvijas Avīzei” teica:
  „Latvijai, kad tā pievienosies, būs jāiemaksā 1,094 miljardi eiro, no kuriem 221 miljons eiro ir jāiemaksā uzreiz, bet pārējo daļu Latvija iemaksās piecās kārtās. Šo katras valsts daļu nosaka saskaņā ar Eiropas Centrālās bankas kritērijiem, un tas ir maksājums, par ko panākta vienošanās sarunās ar Latviju.”
  Kas melo, blefo, saka puspatiesības? Eiro ieviesēji vai ESM vadītājs?!
  Varbūt kāds finanšu un ekonomikas jomā skolots cilvēks varētu aprēķināt: cik zemiem ir jābūt Latvijas valsts kretītreitīngiem un no tiem atvasināmiem aizdevuma atmaksas % un cik gadu desmitiem (simtiem?!) jāpaiet, lai ar šo % samazināšanu nosegtu tās vairāk kā 1 miljardu lielās iemaksas ESM. (Citiem vārdiem, varbūt nevajadzēja stāties eirozonā, un ar iestāšanās saistītās iemaksas izmantot Latvijas parādu kārtošanai???).

Draugiem Facebook Twitter Google+