×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Rīgā pieminēs komunistiskā genocīda upurus (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pieminot 1949. gada 25.marta deportāciju un Komunistiskā genocīda upurus, šajā dienā Rīgā notiks vairāki koncerti un pasākumi, liecina Rīgas domes informācija.

Pasākumi 25. martā sāksies plkst. 11 ar piemiņas brīdi pie Šķirotavas stacijas, kuru vadīs Latgales priekšpilsētas politiski represēto biedrības priekšsēdētājs Andrejs Pūriņš. Plkst. 12.30 piemiņas brīdis notiks arī pie Latvijas Okupācijas muzeja, bet pēc tā sekos tradicionālais gājiens uz Brīvības pieminekli, kur plkst. 13 svinīgi noliks ziedus.

Plkst. 18 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” notiks piemiņas vakars kokļu skaņās, kurā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solists Dainis Skutelis, koklētāju ansamblis “Kokļu klubs”. Pasākumu vadīs aktieris Rihards Lepers. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Plkst. 19 piemiņas koncerts būs Rīgas Domā, kurā Johana Sebastiana Baha “Sv. Marka pasiju” izpildīs Profesionālais pūtēju orķestris “Rīga”, Rīgas kamerkoris “Ave Sol”, kā arī solisti. Koncerta diriģents Andris Veismanis. Ieeja pasākumā ar bezmaksas ielūgumiem, kurus iespēja saņemt Rīgas Doma kasē.

Plkst.19 plānots arī koncerts “Mana tautas dvēsele” E. Smiļģa muzejā (E. Smiļģa iela 37-39), kur muzicēs vīru koris “Tēvzeme” un aktieris Kaspars Pūce lasīs fragmentus no savas grāmatas “Pūcesbērna patiesie piedzīvojumi Padomijā”. Ieejas maksa ir 2,83 eiro.

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumus atbalsta Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. koreniem un ždanokām neliekas ,ka arī 25.martā represētajiem nav jāiet pie Brīvības pieminekļa,bet jābrauc uz Omskas-Tomskas apkaimi un citām vietām Sibīrijā ,kur daudzi palika pat ne pienācīgi apbedīti?Būtu taču atkal iemesls apvilkt pidžāmas un kaucināt sirēnas.

  2. jani,s laci,s /nezales neiznikst /.. Atbildēt

    ar noliegtu galvu , paklanoss ..

Draugiem Facebook Twitter Google+