Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā sāk būvēt Baltijā pirmo “Hilton Garden Inn” viesnīcu (3)

Foto: LETA/Publicitātes fotoFoto: LETA/Publicitātes foto

Būvniecības AS “LNK Industries” noslēgusi līgumu ar SIA “D.N.H.” par viesnīcas “Hilton Garden Inn Rīga Valdemāra” būvniecību, kas uzsākta šomēnes, informē projekta attīstītāji.

Topošajai ēkai, kas atradīsies Pārdaugavā, Kr.Valdemāra ielā pretim Latvijas Bankas naudas krātuves ēkai, būs kopumā desmit stāvi. Pirmajos astoņos stāvos būs viesnīca ar kopumā 138 numuriem, bet 9. un 10.stāvā – izbūvēti dzīvokļi. Pazemes stāvā atradīsies konferenču zāles un sporta centrs.

Šīs starptautiskās viesnīcu ķēdes franšīzes partneris Latvijā ir vietējais uzņēmums SIA “D.N.H.”, kas ir daļa no “Astor Group”. “Astor Group” ir pazīstama ar viesnīcu “Astor Riga Hotel”, kas atvērta 2013.gadā pilnībā atjaunotā ēkā Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 10. Kompānija “Astor Group” ir arī dzīvokļu projekta “Astor Residence” Kr. Barona ielā attīstītājs.

“Rīga noteikti virzās uz to, lai kļūtu par biznesa un tūrisma centru Baltijas valstīs, un tieši tāpēc mēs redzam ievērojamu izaugsmi viesnīcu nozarē.” Viesnīca “Hilton Garden Inn Rīga” būs īpaši piemērota biznesa cilvēkiem, jo tā atradīsies netālu no starptautiskās lidostas “Rīga”. Atsevišķos stāvos klienti varēs iegādāties dzīvokļus,” skaidro “Astor Group” pārstāvis Raimonds Plāte.

“Hilton Worldwide” grupa paplašina savu darbību Eiropā, it īpaši Ziemeļeiropā un Austrumeiropā, un šobrīd tiek attīstīti vairāki projekti Zviedrijā, Somijā, Vācijā, Polijā un Baltijas valstīs. “Hilton Garden Inn Rīga” būs pirmā “Hilton Worldwide” ķēdes viesnīca Baltijas valstīs līdz 2016. gadam, kad jauna “Hilton” viesnīca tiks atvērta Tallinā.

“Hilton Worldwide” ir globāla līmeņa viesmīlības kompānija, kas ar vairākiem kūrortiem un viesnīcām nodrošina pieprasījumu gan luksusa un pilna servisa klasē, gan piedāvā pagarinātas uzturēšanās un dienesta viesnīcas. Uzņēmuma portfeli veido vienpadsmit pasaules klases zīmolu aptuveni 4200 īpašumi – franšīzes, īpašumā esošas un nomātas viesnīcas.

Savukārt AS “LNK Industries” specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. “LNK Industries” galvenā darbības sfēra ir civilo, rūpniecības, un infrastruktūras objektu būvniecība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nebūs par daudz to viesnīcu?! Kas tajās spēs iegulties?

  2. Latvijā vajag nopietnas reformas, lai mazinātu kliedzožo nevienlīdzību starp iedzīvotājiem. Iesākumam — Progresīvo ienākuma nodokli.

  3. Loti gribas zinat kura gada Latvija uzbuves rupnicu ar paris tukstosiem stradajoso,lai nebutu jadodas svesuma meklet darbu.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+