Latvijā
Rīga

Rīgā sāks darboties slidotavas un distanču slēpošanas trases 16

Foto – LETA

Līdz ar sala iestāšanos Rīgā sāk darboties dabīgā ledus slidotavas un arī slēpošanas trases. Portālu la.lv informēja Rīgas dome. Aktuālā informācija par slidotavām un slēpošanas trasēm pieejama tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv.

Šobrīd iedzīvotājiem ir pieejama viena mākslīgā ledus slidotava, kura jau no decembra darbojas laukumā pie Rīgas Kongresu nama, bet jau šajās dienās sāks darboties arī dabīgā ledus slidotava pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas (Maskavas iela 273) un pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c).

Top slidotavas pie Reģionālajā sporta centra “Sarkandaugava”, kas atrodas pie Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” (Sarkandaugavas iela 24), kā arī Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā (Uzvaras bulvāris 15), kuras darbu varētu uzsākt šīs nedēļas nogalē. Vēl viena mākslīgā ledus slidotava, kas atrodas pie Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) būs pieejama februāra sākumā, pēc Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas “Rīgas Dinamo” spēles pret “Minskas Dinamo” komandu.

Pie visām slidotavām darbosies inventāra nomas punkti.

Iedzīvotāji gaidīti arī slēpošanas trasēs. Rīgas pašvaldība šogad nodrošinās slēpošanas iespējas četrās slēpošanas trasēs. Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā, kur trase jau darbojas, no 20, janvāra slēpošanas trase būs pieejama arī Lucavsalā, kā arī pie Rīgas 84. vidusskolas un Anniņmuižā. Informācija par slēpošanas trasēm ir pieejama mājas lapā www.rigaslepo.lv.

Slidotavu un slēpošanas trašu darbību nodrošina Rīgas pašvaldība.

Saistītie raksti
LA.lv