Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīgā simtiem cilvēku piedalās Krusta ceļā

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā simtiem cilvēku piedalījās Krusta ceļa gājienā, kas katru gadu vieno vairākus tūkstošus dažādu tautību, konfesiju un reliģisko uzskatu cilvēku, novēroja aģentūra LETA.

Krusta ceļā gājiens sākās pie Svētās Jēkaba katedrāles, un tas tika sākts ar Latvijas Romas katoļu baznīcas arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča uzrunu.

Lūgšanu gājiena dalībnieki, izdzīvojot Krusta ceļa stacijas, apstājās dažādās Vecrīgas vietās, kur notika profesionālu aktieru iestudēti uzvedumi, apceres un dažādu konfesiju garīdznieku vadītas pārdomas, kas ļāva dziļāk atklāt Kristus ciešanu noslēpumu.

Uzvedumus iestudēja režisors Viesturs Roziņš, un tajos piedalījās aktieri Kaspars Znotiņš, Januss Johansons, Zane Jančevska, Lauma Balode, Kārlis Derums, Juris Vizbulis un citi. Tāpat pie priekšnesumu veidošanas darbojās arī horeogrāfe Inga Raudinga.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+