Uncategorized

Rīgā skolas teritorijā iemaldījies stirnu mazulis 0

Rīgā, Mūzikas un mākslas skolas pagalmā, šonedēļ bija iemaldījies stirnu mazulis, aģentūra LETA uzzināja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP).

RPP Zemgales priekšpilsētas pārvaldes darbinieki 30.maijā ap plkst.10 saņēma informāciju, ka Mūzikas un mākslas skolas pagalmā iemaldījies meža dzīvnieks. Kad policisti ieradās notikuma vietā, pie viņiem pienāca skolas apsargs, kurš paskaidroja, ka, apsekojot skolas teritoriju, pamanījis, ka tajā iekļuvis stirnēns. Policijas darbinieki izsauca palīgā veterinārās klīnikas mediķus, bet skolas apsargam lūdza aizvērt vārtus, lai stirnēns neizkļūtu no teritorijas. Dzīvnieks izrādījās žigls, jau bija paspējis pārskriet pāri ielai, taču neveiksmīgi iesprūdis pretējās teritorijas žogā.

Policisti pamanīja, ka stirnēns savainojis kāju un, strauji kustoties, apdraud sevi. Talkā nāca kāds garāmgājējs, kurš paskaidroja, ka ir mednieks un zina, kā pareizi atbrīvot stirnēnu, lai dzīvnieks neaizietu bojā.

Kopīgiem spēkiem dzīvnieku mazulis no sprosta tika atbrīvots un pieturēts, līdz notikuma vietā ieradās veterinārās klīnikas darbinieki, kuri injicēja stirnēnam nomierinošu līdzekli un aizveda uz klīniku.

LA.lv