×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2017
Drukāt

Rīgā slēgs 42 azartspēļu zāles (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome (RD) vakar atbalstīja vēl 33 spēļu zāļu slēgšanu. Līdz ar to kopumā paredzot turpmāko piecu gadu laikā Rīgā likvidēt 42 spēļu zāles. RD Juridiskā pārvalde ir sagatavojusi RD lēmumu projektus par izsniegto atļauju atcelšanu, kas ļauj atvērt spēļu zāles Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonā, kā arī jauktas apbūves teritorijā. Aizliegumi neattiecas uz četru un piecu zvaigžņu viesnīcām, kā arī publiskās apbūves teritorijām. Jau sākotnēji šo jautājumu izskatīšana radīja nesaskaņas starp koalīcijas un opozīcijas deputātiem, jo opozīcijas pārstāvis Juris Pūce (“Latvijas attīstība”) un Mārtiņš Bondars (Latvijas Reģionu apvienība) iestājās pret zāļu slēgšanu. Lēmuma pieņemšanas gaitā deputāti norādīja, ka Pūcem būtu jānoliek domes deputāta mandāts, jo viņa sievas vadītā biedrība “Ascendum” no azartspēļu komersantiem saņēmusi teju pusmiljonu eiro lielus ziedojumus. Domes deputāts Aleksejs Rosļikovs (“Saskaņa”) informēja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sācis izmeklēšanu par šo lietu. Pūce gan norādīja, ka šie apvainojumi ir “populistiski uzpūsta migla”, kuras mērķis ir radīt iespaidu, ka “Saskaņa” beidzot iedzīvotāju labā izdarījusi ko nozīmīgu. Deputāts pauda, ka patiesais iemesls “miglai” esot vēlme turpināt zagt un novērst iedzīvotāju uzmanību.

Azartspēļu rīkotāji plāno apstrīdēt domes lēmumu, sacīja Latvijas Spēļu biznesa asociācijas padomnieks Arnis Vērzemnieks. Par katru slēgto azartspēļu organizēšanas vietu nozares uzņēmumi sniegšot prasību Administratīvajā tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kamēr nonāks līdz slēgšnai, domāju, ka būs jau aizmirsuši, kāpēc to gribēja darīt.

  2. visas tādas spēlū zāles vajadzētu slēgt arī pārejās pilsētas .

  3. Lai izdodas slēgt spēļu zāles! Pa šiem gadiem tik daudz izpostītu ģimeņu, bērnu ciešanu un salauztu likteņu…

  4. PALDIEA DIEVAM! SEN BIJA LAIKS AIZKLAPĒT VISAS.

  5. Kādi asinssūcēji, kur problēma? Pasaule pilna ar idiotiem, citi to prot izmantot. Visi atkarībnieki ir sabiedrības atkritumi un ar to naudu viņi vienalga neko citu iespēt neprastu. Īsumā, būs aitas, būs cirpēji. Paši vainīgi. Jūs labās sirdis varat nomierināties.

  6. Sen jau to vajadzēja izdarīt, nav ko tādus asinssūcējus turēt>

  7. Piesegšanai vai nepiesegšanai, tas ir cits jautājums. Sausais atlikums ir slēgšana, kas IR LABI. Mazpilsētās arī vajadzētu, citādi potenciālie darba ņēmēji tik sēž tur un atdod savus pabalstus asinssūcējiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+