HK “Rīga” galvenais treneris Aigars Cipruss.

“Rīga” svin “sauso” uzvaru pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā 0

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” ceturtdien izcīnīja uzvaru Sanktpēterburgā notiekošā pārbaudes turnīra otrajā spēlē.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

“Rīga” ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja Sanktpēterburgas “SKA-Varjagi” vienību.

Latvijas komandas labā pirmos vārtus guva Renārs Kārkls, kurš trešā perioda astotajā minūtē bija precīzs no zilās līnijas, bet 12 sekundes pirms mača finālsvilpes ripu tukšos pretinieku vārtos iemeta Jānis Švanenbergs.

“Sauso” spēli “Rīgas” vārtos aizvadīja Jānis Voris.

Kā vēstīts, trešdien rīdzinieki ar rezultātu 3:4 piekāpās citai MHL vienībai Sanktpēterburgas “Dinamo”.

Piektdien būs spēkošanās ar vēl vienu Sanktpēterburgas vienību SKA-1946, bet nedēļas nogalē tiks aizvadīti mači ar Mitišču “Atlanti” un Jaroslavļas “Loko” komandām.

Uz turnīru Sanktpēterburgā devušies 27 hokejisti: vārtsargi Jānis Voris, Artūrs Šilovs, un Niklāvs Rauza; aizsargi Arvils Bergmanis, Gustavs Bergs, Artūrs Brikmanis, Kosts Gusevs, Renārs Kārkls, Jegors Mateiko, Ņikita Mateiko, Rūdolfs Romans un Pauls Svars; uzbrucēji Kārlis Bucenieks, Renārs Cipruss, Deniss Fjodorovs, Ričards Grīnbergs, Erlends Kļaviņš, Dāvids Krūmiņš, Gustavs Millers, Rūdolfs Polcs, Roberts Priževoits, Kristaps Roķis, Antons Siņegubovs, Jānis Švanenbergs, Antons Trastašenkovs, Ralfs Vjaters un Patriks Zabusovs.