synottipvirsliga.lv

“Riga” tiek par diviem punktiem tuvāk čempioniem 0

Latvijas futbola virslīgā čempioni un pašreizējie līderi “Spartaks” neprata apspēlēt mazākumā esošo “Liepāja/Mogo” (1:1), kamēr tuvākie sekotāji “Riga FC” ar 1:0 uzvaru pār jelgavniekiem pietuvojās divu punktu attālumā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

“Liepāja”/”Mogo” viesos cīnījās 1:1 (1:1) ar čempioni un kopvērtējuma līderi Jūrmalas “Spartaku”, kaut jau no pirmā puslaika beigām spēlēja mazākumā.
Liepājnieki vadībā izvirzījās piektajā minūtē, kad rupji kļūdījās “Spartaka” spēlētājs Ingus Šlampe un neveiksmīgi ieraidīja bumbu savos vārtos, tomēr 22.minūtē mājinieki panāca izlīdzinājumu, kad vārtu priekšā veiksmīgākais bija Vladislavs Kozlovs.
Pirmā puslaika beigās pret Jevgēņiju Kozlovu rupji nospēlēja naturalizētais argentīnietis Kristians Damians Torress un tika noraidīts no laukuma. Sekojošajā otrajā puslaikā lielāko liels pārsvars bija “Spartakam”, tomēr vārti tā arī netika iesisti.

Zaudēja “Jelgavas” futbolisti, kas viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās “Riga” komandai, vienīgos vārtus 44.minūtē iesitot Oļegam Laizānam, kurš realizēja tālsitienu.
Otrajā puslaikā vārti tā arī netika gūti, kaut iespējas bija abām komandām. Vēl pēdējās sekundēs “Jelgava” varēja izraut neizšķirtu, tomēr vārtos veiksmīgi darbojās Vladislavs Kurakins.
Pirms šīs dienas “Riga” kopvērtējumā bija ceturtajā vietā, tomēr pēcpusdienā, kad no virslīgas tika izslēgta “Babīte”/”Dinamo” pakāpās uz otro pozīciju, kurā tagad nostiprinājusies.

Vēl vienā mačā “Ventspils” ar rezultātu 2:4 (1:1) viesos piekāpās RFS spēlētājiem.
Pirmajā puslaikā RFS vienību vadībā izvirzīja Laša Šergelašvili, tomēr izlīdzinājumu panāca Ritvars Rugins, turklāt ventspilnieki nerealizēja 11 metru soda sitienu un neizmantoja iespēju pārņemt vadību. Otrajā puslaikā mājiniekiem vadību atguva Roberts Uldriķis, bet 67.minūtē 2:2 panāca Nikola Boranijaševičs.
Tiesa, pēdējais vārds mačā piederēja RFS spēlētājiem – vispirms 88.minūtē vadību trešo reizi panāca Aleksandrs Fertovs, bet jau kompensācijas laika trešajā minūtē ar 11 metru soda sitienu punktu duelim pielika Igors Kozlovs.
Šis ventspilniekiem bija trešais zaudējums pēdējos četros mačos.

Līderpozīcijā ar 22 punktiem 11 mačos joprojām ir “Spartaks”, otrajā vietā ar 20 punktiem 12 spēlēs seko “Riga”, 17 punkti 11 cīņās ir “Liepāja”/”Mogo” komandai, bet ar 16 punktiem seko “Jelgava”.
Vēl attiecīgi 15 un 11 punkti 11 cīņās ir RFS un “Ventspilij”, bet “Metta”/LU ar sešiem punktiem atrodas septītajā pozīcijā.

Eirokausu dēļ arī čempionātā sācies pārtraukums un nākamais mačs plānots vien 16.jūlijā.