Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
4. janvāris, 2017
Drukāt

Rīgā turpinās lielo ielu tīrīšana, bet mazākās ielas tīrīs pēcpusdienā

Foto Dainis BušmanisFoto Dainis Bušmanis

Rīgā pašlaik turpinās lielo ielu tīrīšana, bet mazākās ielas sāks tīrīt pēcpusdienā, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Pašlaik galvaspilsētā tiek tīrītas 1. un 2.kategorijas ielas. Tās un arī tilti Rīgā šonakt tīrīti vienreiz. Savukārt 3.kategorijas ielas sāks tīrīt pēc tam, kad lielās būs apmierinošā stāvoklī, kas orientējoši varētu notikt pēcpusdienā.

Savukārt ielu kaisītāji sākuši darbu plkst.6.30 un pašlaik galvaspilsētas ielas kaisa jau otro reizi. Ziemas tehnika Rīgas ielās turpinās darbus līdz ielas būs atbilstošā stāvoklī.

Pašlaik Rīgā strādā gandrīz 60 ziemas tehnikas vienības, no tām 34 ielu kaisītāji.

Satiksmes departaments lūdz ņemt vērā, ka intensīvi snieg un notīrītas ielas aizputinās atkal. Apmierinošs ielu stāvoklis var tikt nodrošināts aptuveni trīs stundas pēc snigšanas beigām.

Kā ziņots, saistībā ar meteorologu prognozēm par gaidāmo puteni šodien autovadītāji sabiedrisko transportu galvaspilsētā var izmantot bez maksas, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Šajā laikā par braukšanai sabiedriskajā transportā derīgu dokumentu tiek uzskatīta vieglā transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Tā saucamā automašīnas tehniskā pase kā braukšanai derīgs dokuments jāuzrāda tikai kontroles laikā, tā nav jārāda transportlīdzekļa vadītājam. Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu pārvadājumiem.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+