Latvijā
Kriminālziņas

Lietas ietvaros Rīgā un apkārtnē aiztur 110 personas 1

Valsts policijas foto. Ilustratīvs attēls

Valsts policija kādas lietas ietvaros aizturējusi 110 personas. Sīkāku informācija par ko, policija pašlaik nesniedz.

Policija informē, ka plkst.13 šodien notiks brīfings saistībā ar vakar Rīgā un tās apkaimē veiktajām vērienīgajām aizturēšanām, kuru laikā aizturētas 110 personas.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka starp aizturētajiem ir ārzemnieki un aizturēšana varētu būt saistīta ar krāpšanu.

“Binders” pārstāve Vita Noriņa aģentūrai LETA sacīja, ka šā gada 26.jūnijā “Binders” noslēdza nomas līgumu ar SIA “Sirtaki” par “Binders” neizmantotās ēkas iznomāšanu biroja vajadzībām.

“Mūsu rīcībā ir informācija, ka Valsts policija operāciju veica sakarā ar starptautisku tiesiskās palīdzības lūgumu. Tāpat skaidrs, ka “Sirtaki” ir pārkāpis nomas līguma noteikumus un tāpēc šo nomas līgumu “Binders” lauzīs,” sacīja Noriņa, piebilstot, ka policijas operācija nebija vērsta pret uzņēmumu “Binders”.

Saistītie raksti

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Sirtaki” ir mobilās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs, tomēr 2015.gadā uzņēmums saimniecisko darbību nav veicis. 2016.gada pārskats vēl nav iesniegts.

“Sirtaki” 100% kapitāldaļu īpašnieks kopš šā gada 3.aprīļa ir 1993.gadā dzimušais Jānis Dravnieks. Līdz tam 100% “Sirtaki” kapitāldaļu piederēja Liānai Krjukovai, bet līdz šī gada februārim 100% kapitāldaļu īpašniece bija Sabīne Nicecka.

“Sirtaki” reģistrēts 2014.gada janvārī un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro.

LA.lv