Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Hilda, Teiksma
Svētdiena, 17. decembris, 2017
14. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgā un novados tiks izrādīta “Ghetto Games” filma

Foto - LetaFoto - Leta

Ielu sporta un kultūras kustības "Ghetto Games" dibinātājs Raimonds Elbakjans piedalās starptautiskā ielu sporta un kultūras festivāla "Ghetto Games" preses konferencē.

21. februārī pl.19.00 “Forum Cinemas” un 22. februārī pl.16.00 teju 100 Latvijas novadu kultūras namos un kinoteātros vienlaicīgi tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” 2013. gada dokumentālā filma “Tas ir tikai sākums”.

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans atklāj: “Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013.gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Šis ir stāsts par to, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles iespējas: celties, sasniegt savus mērķus un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. Ghetto Games kustība ir par kaislību, par motivāciju augt un attīstīties. Dzīvot ar saukli “Dzīvo dzīvu dzīvi!”, nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītā sistēmā. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves veidam un sevis pilnveidošanai nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei.”

Pēc filmas pirmizrādes, tā mēneša garumā tiks izrādīta “Forum Cinemas” katru nedēļu. Savukārt, vairāk informācijas par seansiem novados būs pieejama 31.janvārī:

http://www.draugiem.lv/ghettogames

http://www.ghettofamily.com

http://www.facebook.com/ghettogames

http://www.kinopunkts.lv/

Ghetto Games piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumus, dažādās sportiskās aktivitātēs, iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju. Savukārt, 2014. gadā Ghetto Family uzsāka jauniešu programmas – Ghetto Alianses izveidi, kuras ietvaros tiks organizētas vairāk kā 200 apmācību un sporta aktivitātes visā valstī.

Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+