Ekonomika
Auto un moto

Rīgā un Tallinā sarūk degvielas cenas, Viļņā nemainās0

Foto-LETA

Rīgā un Tallinā pagājušajā darbā nedēļā bija vērojams degvielas cenu kritums, bet Viļņā tās šonedēļ nav mainījušās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Par spīti kritumam, dārgākais 95.markas benzīns arī šonedēļ bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā un zemākā – Viļņā.

Rīgā gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cena “Circle K” degvielas uzpildes stacijās samazinājās par 0,8% – līdz 1,229 eiro par litru. Benzīna cena Rīgā saruka septīto, bet dīzeļdegvielas cena – sesto nedēļu pēc kārtas.

Vienlaikus Viļņā degvielas cenas šonedēļ bijušas stabilas, un gan litrs 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas piektdien, tāpat kā nedēļu iepriekš, maksāja 1,094 eiro par litru.

Savukārt Tallinā 95.markas benzīna cena “Circle K” degvielas uzpildes stacijās kritusies par 0,8% – līdz 1,289 eiro par litru. Dīzeļdegvielas cena sarukusi par 0,7% un bija 1,339 eiro par litru.

Autogāzes cena arī šajā nedēļā nav mainījusies ne Tallinā, ne Rīgā un bija attiecīgi 0,629 eiro un 0,605 eiro par litru. Taču Viļņā tā kritusies par 0,6% – līdz 0,5 eiro par litru.

LA.lv