Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Rīgā uz gājēju pārejas notriec jaunu sievieti2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Edijs Pālēns

Šodien slimnīcā Rīgā tika nogādāta sieviete, kuru uz gājēju pārejas notriekusi automašīna, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņa norādīja, ka NMPD izsaukumu saņēma ap plkst.9.

Notriektā sieviete bijusi pie samaņas un stabilā stāvokli.

Tomēr aizdomās par galvas un muguras traumām cietusī tomēr izvesta uz slimnīcu.

Valsts policijā aģentūrai LETA norādīja, ka sākotnējā informācija liecina, ka Rīgā, Nometņu ielā, mikroautobuss “Mercedes-Benz” uzbraucis gājējai – 27 gadus vecai sievietei, kura nogādāta medicīnas iestādē.

Policija patlaban vēl skaidro notikušā apstākļus.

Saistītie raksti

Lazdiņa informēja, ka “Rīgas mikroautobusu satiksmes” 263.maršruta minibusa vadītājs uz neregulējamas gājēju pārejas ar labā sāna spoguli aizķēra gājēju. Pēc negadījuma vadītājs izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību un policiju.

Pēc minibusa vadītāja sacītā, viņš centies izvairīties no sadursmes, griežot stūri pa kreisi, taču gājēju pāreja ir atdalīta ar “drošības saliņu”, kas ierobežo manevrēšanas iespējas. Patlaban mikroautobusa vadītājs ir atstādināts no darba pienākumiem līdz brīdim, kamēr tiks noskaidroti visi negadījuma apstākļi. Uzņēmums segs visus izdevumus cietušajai personai, kas saistīti ar ārstēšanos.

LA.lv