×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. februāris, 2016
Drukāt

Rīgā uz ielas ar nazi sadurti divi cilvēki

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Pie Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem vakar vērsušās vairākas personas ar tikko durtām brūcēm, aģentūra LETA uzzināja RPP. Likumsargi iespējamo vaininieku aizturējuši.

Vakar, 21.februārī, RPP Ziemeļu pārvaldes patruļas darbiniekus uz ielas apturēja kāda sieviete, kura norādīja uz netālu stāvošu vīrieti, kurš viņu sadūris, kā arī atrādīja policijas darbiniekiem divas durtas brūces kājā. Naži, ar ko durts, atrodoties turpat, nomesti zemē pie koka.

Sarunas laikā pie policistiem pienāca vēl kāda persona – vīrietis, kurš arī sacīja, ka ir sadurts un ka viņam šos miesas bojājumus nodarījis tas pats netālu stāvošais vīrietis. Uz aizdomu pamata par miesas bojājumu nodarīšanu, iespējams, vainīgā persona tika aizturēta. Uz notikuma vietu tika izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, kuri abas cietušās personas hospitalizēja.

Aizturētais vīrietis tika nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmākās lietvedības nodrošināšanai.

Neilgi pēc šī notikuma Ziemeļu pārvaldes dežūrdaļā ieradās sieviete, kura paskaidroja, ka viņai miesas bojājumus nodarījis pašas draugs. Noņēmusi cepuri, sieviete parādīja asiņainu brūci, kas šķērsoja visu pieri. Cietušajai tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas viņu hospitalizēja.
Informācija par notikušo nodota Valsts policijas darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+