Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
26. augusts, 2016
Drukāt

Rīgā uz ielas atpazīst meklēšanā izsludināto pusaudzi no Ventspils (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Vakar, 25.augustā, Rīgā atrasts meklēšanā izsludinātais pusaudzis no Ventspils, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Meklēšanā izsludināto 16 gadus veco jaunieti Maskavas ielā pamanīja kāds vīrietis.Vīrietis personu atpazina no plašsaziņas līdzekļos ievietotajiem paziņojumiem un atvedis pusaaudzi uz tuvāko RPP dežūrdaļu.

Jau vēstīts, ka pusaudzis 19.augustā bija patvaļīgi aizgājis no kāda Ventspils apkaimē esoša bērnu nama. Pats jaunietis par savām gaitām nekādus paskaidrojumus nesniedza.

Pusaudzis nogādāts Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rīgā ne to vien atpazīst, pogainie vardarbīgas rīcības gadījumā atpazina ES meklēšana esošu personu ,bet atlaida ,jo nevēlējās to traucēt. Pietiek ,ja šī persona traucē citus.

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+