Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
26. augusts, 2016
Drukāt

Rīgā uz ielas atpazīst meklēšanā izsludināto pusaudzi no Ventspils (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Vakar, 25.augustā, Rīgā atrasts meklēšanā izsludinātais pusaudzis no Ventspils, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Meklēšanā izsludināto 16 gadus veco jaunieti Maskavas ielā pamanīja kāds vīrietis.Vīrietis personu atpazina no plašsaziņas līdzekļos ievietotajiem paziņojumiem un atvedis pusaaudzi uz tuvāko RPP dežūrdaļu.

Jau vēstīts, ka pusaudzis 19.augustā bija patvaļīgi aizgājis no kāda Ventspils apkaimē esoša bērnu nama. Pats jaunietis par savām gaitām nekādus paskaidrojumus nesniedza.

Pusaudzis nogādāts Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rīgā ne to vien atpazīst, pogainie vardarbīgas rīcības gadījumā atpazina ES meklēšana esošu personu ,bet atlaida ,jo nevēlējās to traucēt. Pietiek ,ja šī persona traucē citus.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+