×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Rīgā uz ielas piedzimis mazulis (1)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs attēls

Papildināta.

Vakar Rīgā kādai sievietei pie veikala Iļģuciemā ļoti strauji sākušās dzemdības, tāpēc mazulis piedzimis turpat uz ielas, vēsta portāls “Delfi”.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests notikuma vietā ieradies pēc astoņām minūtēm. Mediķi operatīvi sniedza visu nepieciešamo palīdzību mātei un jaundzimušajam puisēnam. Abi nogādāti slimnīcā tālākai mediķu aprūpei.

NPM dienesta pārstāve Ilze Bukša pastāstīja, ka izsaukums tika saņemts rīta pusē – plkst.8.07. Ātrā palīdzība ieradusies astoņu minūšu laikā. “Bērniņš tikko kā bija piedzimis,” sacīja Bukša.

Mediķi snieguši palīdzību gan jaunajai māmiņai, gan mazulim. Abi plkst. 8.31 nogādāti slimnīcā tālākai aprūpei. No mūsu puses viss bija ātri un operatīvi, uzsver Bukša.

Bērns pasaulē nāca plānotā laikā. Puika piedzimis gados jaunai māmiņai. Bukša norāda, ka dzemdību process var noritēt ļoti individuāli. “Mūsu etapā mēs konstatējām, ka ar bērniņu un mammu viss ir kārtībā,” pauž Bukša.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies Dieviņam ka viss beidzās tik labi,ka māte un mazulis dzīvi un veseli.Un liels paldies arī mediķiem par operativitāti,par maksimāli sniegto palīdzību.

Draugiem Facebook Twitter Google+