×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Rīgā uzstāsies argentīniešu etno džeza dziedātāja un komponiste Sofia Rei

Foto - sofiamusic.comFoto - sofiamusic.com

Argentīniešu etno džeza dziedātāja un komponiste Sofia Rei ar trio atgriežas nākošā gada 20. februārī. Koncerts notiks koncertzālē “Rīga”.

Argentīniešu etno džeza dziedātāja un komponiste Sofija Rei ir iekarojusi Ņujorkas, Londonas, Spānijas utt džeza mīļotāju sirdis. Pāgājušā gada oktobrī dubultkoncerta laikā mūsu publika iepazinās ar fantastiku dziedātāju un komponisti klātienē.

Sofia Rei pēdējais albums “De Tierra y Oro” (“No zemes un zelta”) ir ieguvis 1. vietu world beat kategorijā kā labākais albums, gan kā labākā dziesma (“La Gallera”) prestižajā “Independent Music Awards 2013″. Tas ir starptautists neatkarīgs ekspertu vērtējums par gada labākajiem albumiem, izpildītājiem, dziesmām. Tiesniešu vidū ir tādi prominenti eksperti kā Pīters Geibriels, Toms Veits, Sūzana Vega utt.

Sofija raksturo savu jaunāko veikumu kā filozofisku pārdomu sēriju- dziesmas, kas atspoguļo plašu Dienvidamerikas folkloras sajaukumu ar modernā džeza skaņu un dziedātājas spēcīgo balsi priekšplānā. Sofija spāniski dziedot, vēsta mums dažādus stāstus – par gaiļu cīņām Kartagenā, nakts murgiem Buenos Airesā, mīlas vēstuli no Ņujorkas, spoku Andu kalnos…

Viena no daudzpusīgākajām un pieprasītākajām dziedātājām uz Ņujorkas mūzikas skatuves” – Simon Calle, “All About Jazz”

“Veids kā argentīniešu dziedātāja Sofia Rei vada savu grupu, kaisle un dzidrums, ar kādu viņa sakausējusi sarežģītos latīņmerikāņu ritmus ar džezu, izskaidro, kāpēc viņu mīl visas Ņujorkas auditorijas no Kārnegija zāles līdz neformāļu klubiņiem.” – Phil Lutz, “New York Times”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+