Mobilā versija
+24.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
13. septembris, 2016
Drukāt

Rīgā vairākos bērnudārzos bērni saslimuši ar salmonelozi

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

Rīgā vairākos bērnudārzos bērni saslimuši ar salmonelozi. Pārtikas un veterinārais dienests(PVD) otrdien apturējis ēdināšanas uzņēmuma SIA “Kindercatering”, kurš piegādāja skolām ēdienu, darbību, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Uzņēmums nodrošina ar ēdināšanu 27 mācību iestādes – vairākas privātās pirmsskolas iestādes un arī kādu skolu.

PVD Pārtikas uzraudzības departamenta direktors Ernests Zavadskis raidījumam pastāstīja, ka no rīta saņemta informācija par saslimšanas gadījumiem trīs iestādēs, bet vēlā pēcpusdienā jau tika ziņots ziņas par astoņām iestādēm un 24 saslimšanas gadījumiem, no kuriem 16 ir laboratoriski apstiprināti saslimšanas gadījumi.

Pārbaudot ēdināšanas uzņēmuma telpas, konstatēti vairāki higiēnas pārkāpumi, kas saistīti ar pārtikas uzglabāšanas temperatūras kontroli, ražošanas un transportēšanas kontroli. Pārkāpumi ir nopietni, tāpēc pieņemts lēmums par konkrētā uzņēmuma darbības apturēšanu.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+