×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgā viesosies amerikāņu hiphopa izpildītājs “DMX”

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Pēc mēneša, 26. jūlijā, Rīgas klubā “Coyote Fly” uzstāsies amerikāņu hiphopa izpldītājs “DMX”.

Kā aģentūru LETA informēja kluba mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska, mūziķa uzstāšanās Rīgā bija paredzēta piektdien, 27. jūnijā, taču nopietnas mēles traumas dēļ koncerts ticis pārcelts. Tiek atcelti arī plānotie koncerti Igaunijā, Šveicē un Slovākijā.

“DMX” pārstāvji informē, ka mākslinieks 17. jūnijā Vīnē guva nopietnu mēles traumu. Kaut arī sākotnēji tika cerēts, ka hiphopa izpildītājam tas nesagādās problēmas uzstāties nākamajos koncertos, tomēr situācija saasinājās un viņš bija spiests pārcelt jūnija pēdējā nedēļā plānotos koncertus. Traumas ārstēšana ilgs apmēram trīs nedēļas.

“DMX” atvainojas visiem faniem Rīgā. Tāpat visi biļešu īpašnieki tiek aicināti saglabāt iegādātās biļetes.

“DMX”, īstajā vārdā Ērls Saimonss, ir ASV reperis un aktieris. Viņa albumi pārdoti vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru, tādējādi padarot viņu par vienu no visu laiku komerciāli veiksmīgākajiem hiphopa māksliniekiem. Mākslinieks veiksmīgi darbojās arī kā aktieris, filmējoties vairāk nekā desmit Holivudas filmās, tostarp “Belly”, “Romeo Must Die”, “Exit Wounds”, “Cradle 2 the Grave”.

Reperis un sliktais puisis “DMX” pasaules slavu ieguvis ar tādiem hitiem kā “Party Up”, “X Gon’ Give It To Ya”, “Where The Hood At, Ruff Ryders’ Anthem” u.c.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+