×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. marts, 2014
Drukāt

Rīgā viesosies slavenais “Cirque Éloize” no Kanādas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

18. novembrī cirka trupa “Cirque Éloize” hallē “Arēna Rīga” iepazīstinās Latvijas skatītājus ar visā pasaulē augsti novērtēto izrādi “Cirkopolis”.

“Cirkopolis” ir modernā cirka šovs, kurā apvienoti pārsteidzoši akrobātikas, dejas un teātra elementi. Uz skatuves ir milzīgi ekrāni, un tajos demonstrētās video projekcijas aizved skatītāju iespaidīgā industriālā pasaulē, kur fantāzija provocē realitāti un kur urbāno anonimitāti un vientulību iekrāso multitalantīgo akrobātu priekšnesumu vieglums. Radot šova vizuālo noformējumu, tā autorus iedvesmojusi Frica Langa ikoniskā filma “Metropole” (1926), Terija Giljama “Brazīlija” (1985), kā arī vairāki Franca Kafkas darbi, un tas ieturēts liriskās retro noskaņās.

“Cirkopolis” ir kā robežšķirtne starp iztēli un īstenību, individualitāti un kolektīvismu, starp robežām un to pārkāpšanu. To raksturo gan elpu aizraujošs izaicinājums cilvēka fiziskajām spējām, gan rotaļīgs un labsirdīgs humors.

“Cirque Eloize” radies 1993. gadā un, pastāvīgi attīstoties un piesaistot labākos profesionāļus, tas šobrīd kļuvis par vienu no mūsdienu cirka mākslas līderiem. Šo 20 gadu laikā ar 10 dažādiem šoviem tas uzstājies vairāk kā 440 pilsētās 40 valstīs, un tajā dažādos projektos strādā vairāk kā 100 mākslinieku.

Valsts svētku dienā 18. novembrī “Cirque Eloize” priekšnesumu pirmo reizi būs iespējams novērtēt arī mazajiem un lielajiem Latvijas skatītājiem. Biļetes uz to iespējams iegādāties visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+