×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. maijs, 2016
Drukāt

Rīgā vīrietim ūdens vietā dušā tek alkohols (3)

dusa_176679806

Valsts policija (VP) saņēma operatīvo informāciju par kādu vīrieti, kurš, iespējams, savā dzīvoklī ierīkojis nelegālo alkoholisko dzērienu tirdzniecības vietu.

Trešdien, 25. maijā, likumsargi veica aizdomās turamā 1963. gadā dzimušā vīrieša dzīvokļa apskati. Sākotnēji pārmeklējot viņa mājokli, kas atrodas Torņakalnā, likumsargi neatrada pierādījumus, ka šajā vietā notiktu alkohola tirdzniecība.Veicot tālāku pārbaudi, virs dzīvokļa, mājas bēniņos likumsargi atrada mucu ar 100 litriem grādīgās dziras.

Alkohola glabātājs bija ierīkojis neparastu sistēmu. No bēniņos novietotās mucas uz viņa dzīvokļa dušu veda trubiņa. Kad pie “radošā” vīrieša nāca klienti, lai iegādātos nelikumīgos dzērienus, vīrietis atgrieza krānu un no dušas tecēja alkohols.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču iegādes, realizācijas un uzglabāšanas noteikumu pārkāšanu. Par šādu noziegumu likumā fiziskajām personām paredzēts no 70 līdz 7100 eiro naudas sods.

Pēc ekspertīzes veikšanas tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “algas mazas”

  2. acīm redzami ka pašdarbnieks
    un nav policijai meslus maksājis. jo nebija jau pieķerts ka tirgo, bet pārmeklēja DIVAS REIZES ne tikai mājokli bet visu, bēniņus ieskaitot. te uzreiz gūzma jautājumu- kāpec tāda centiba? vai bija vispār tiesas orderis šādām darbibām vai paņēma uz izbrīnu? ja bija orderis, vai tajā bija teikts ka jāmeklē visā mājā vai dzīvoklī?…..neviens jau neteresies advokātiem un tiesai pret policiju bet pieļauju ka nekas no policijas darbibām nebija likumīgs, vienkārš reketa pasākums lai zin ka jumtam jāmaksā. es teikim gadiem cīnos pret točku talsos kas pieder pašvaldibas policistam simsonam, un to nevar aizvērt nekā. iesniegumi pazūd, tur kratišanas neviens nerīko, točku kartē ari pazūd iezimeta…. un te man pēkšņi stāsta kā rūpigi slēpta točka tiek likvidēta, pašdarbnieks nemaksāja un jumts viņu sodija

Draugiem Facebook Twitter Google+