Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. novembris, 2015
Drukāt

Rīgā vīrietis ar cirvi uzbrūk sievietei

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ilustratīvs foto

Likumsargi Rīgā aizturējuši kādu vīrieti, kurš ar cirvi uzbrucis guļošai sievietei, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.

Trešdien Rīgas Brasas iecirkņa policisti saņēma informāciju no mediķiem, ka slimnīcā nogādāta kāda smagi cietusi sieviete.

Operatīvo pasākumu laikā policisti noskaidroja, ka vakar vakarā cietusī sieviete un vīrietis kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus kādā ēkā Emiļa Melngaiļa ielā. Pēc kāda laika sieviete aizgājusi gulēt, bet vīrietis kļuvis agresīvs un ar cirvi viņai nodarījis miesas bojājumus.

Iedzeršanas laikā bijušas klāt arī citas personas, kuras pēc nozieguma pastrādāšanas izsaukušas mediķus. Ierodoties notikuma vietā, policisti turpat Emiļa Melngaiļa ielā aizturēja 1966.gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā.

Pret aizturēto vīrieti, kurš jau iepriekš ir sodīts par zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+