×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Rīgā vīrietis strīda laikā līdz nāvei piekauj savu paziņu

dure1_stock

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) darbinieki aizturējuši kādu 1957. gadā dzimušu vīrieti, kurš strīda laikā piekāvis savu paziņu, kura no gūtajām traumām mirusi, liecina policijas informācija.

VP RRP Zemgales iecirkņa darbinieki naktī uz sestdienu, 13. decembri, saņēma izsaukumu uz Jaunmoku ielu, Rīgā. Zvanītājs bijis kāds 1957. gadā dzimis vīrietis, kurš ziņoja, ka viņa dzīvesvietā izcēlies konflikts, kā rezultātā viņa paziņa no gūtajām traumām mirusi.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja kādas 1958. gadā dzimušas sievietes līķi. Policijas darbinieki noskaidroja, ka sieviete bija ieradusies ciemos pie vīrieša, un abi kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienu, līdz kādā brīdī izcēlās strīds. Konflikta laikā vīrietis sievietei nodarīja smagus miesas bojājumus, kā rezultātā viņa no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš bijis sodīts par analoģisku gadījumu. Aizturēšanas brīdī policisti vīrietim konstatēja 2,8 promiļu reibumu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziedzīgam nodarījumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+