Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. novembris, 2014
Drukāt

Rīgai Ziemassvētkiem izvēlētas ap 40 gadus vecas egles (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas mēra vietnieks Andris Ameriks (no kreisās), Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, SIA "Rīgas meži" vadītājs Aivars Tauriņš un stepa deju grupa "Soul Tap" Rīgai krāšņāko Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākuma laikā Tīreļu mežniecībā.

Tīreļu mežniecībā pirmdien izvēlētas divas galvenās Rīgas Ziemassvētku egles, kas ir apmēram 40 gadus vecas, informē Rīgas domē.

Nolūkotās egles ir 15 un 16 metrus augstas. Vienu skuju koku paredzēts novietot Doma laukumā, bet otru – 11.novembra krastmalā, netālu no Akmens tilta.

Egles Rīgā nogādās otrdien, 25.novembrī, bet iedegs svētdien, 30. novembrī, pirmajā Adventē.

Rīgas domē atgādina, ka Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākums Rīgas mežos tradicionāli norisinās kopš 2001. gada, un uz to vienmēr tiek pieaicināti viesi.

Iepriekšējos gados pasākumā piedalījušās folkloras kopas, jauniešu koris “Kamēr…”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji, Latvijas hokeja fanu organizācija un citi. Šogad pasākumā piedalījās stepa apvienība “Soul Tap”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man gan ir žēl, ka tik īslaicīgam priekam (lai arī ļoti nozīmīgam) tiek nocirstas ilgus gadus augušas daiļavas!!! Vai nevarētu vienkāršāk?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+