Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
24. novembris, 2014
Drukāt

Rīgai Ziemassvētkiem izvēlētas ap 40 gadus vecas egles (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas mēra vietnieks Andris Ameriks (no kreisās), Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, SIA "Rīgas meži" vadītājs Aivars Tauriņš un stepa deju grupa "Soul Tap" Rīgai krāšņāko Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākuma laikā Tīreļu mežniecībā.

Tīreļu mežniecībā pirmdien izvēlētas divas galvenās Rīgas Ziemassvētku egles, kas ir apmēram 40 gadus vecas, informē Rīgas domē.

Nolūkotās egles ir 15 un 16 metrus augstas. Vienu skuju koku paredzēts novietot Doma laukumā, bet otru – 11.novembra krastmalā, netālu no Akmens tilta.

Egles Rīgā nogādās otrdien, 25.novembrī, bet iedegs svētdien, 30. novembrī, pirmajā Adventē.

Rīgas domē atgādina, ka Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākums Rīgas mežos tradicionāli norisinās kopš 2001. gada, un uz to vienmēr tiek pieaicināti viesi.

Iepriekšējos gados pasākumā piedalījušās folkloras kopas, jauniešu koris “Kamēr…”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji, Latvijas hokeja fanu organizācija un citi. Šogad pasākumā piedalījās stepa apvienība “Soul Tap”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man gan ir žēl, ka tik īslaicīgam priekam (lai arī ļoti nozīmīgam) tiek nocirstas ilgus gadus augušas daiļavas!!! Vai nevarētu vienkāršāk?

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+