“Rīga”/”Prizma” hokejisti noliek Latvijas čempionu pilnvaras 0

Zaudējumu Latvijas hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā – piektajā – mačā otrdien piedzīvoja “Rīga”/”Prizma” vienība, kas ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) savā laukumā piekāpās “Zemgale”/LLU komandai, tādejādi noliekot valsts čempionu pilnvaras.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Pateicoties uzvarai, sērijā līdz trim panākumiem ar 3-2 triumfēja “Zemgale”/LLU hokejisti.

Mača rezultātu pirmā perioda 12.minūtē atklāja Valentīns Feoktistovs, kurš panāca 1:0 “Zemgale”/LLU vienības labā. Otrās trešdaļas 17.minūtē rezultātu izlīdzināja rīdzinieku spēlētājs Kārlis Brants.

Trešā perioda piektajā minūtē vadību “Zemgale”/LLU klubam atjaunoja Viktors Jasjonis – šī ripa pēcāk bija uzvaras vērtē. Savukārt pēc desmit minūtēm precīzs bija Māris Miezis, panākot jau divu vārtu pārsvaru zemgaliešu komandai. Lai gan divas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām “Rīga”/”Prizma” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr vārti vairs šajā mačā netika gūti, un “Zemgale”/LLU svinēja uzvaru ar 3:1.

“Zemgale”/LLU pusfinālā tiksies ar regulārā čempionāta labāko komandu “Mogo”, kas ceturtdaļfinālā nepiedalījās, jo triumfēja regulārajā turnīrā.

Sestdien pusfinālus sasniedza “Kurbads”, kas sērijā ar 3-0 pārspēja “Ogre”/”Sāga 97”, un “Liepāja”, kas ar tādu pašu rezultātu pieveica Jūrmalas HASC vienību. Šīs abas komandas savā starpā spēkosies pusfinālā.

Pusfināla sērijas, kā arī sērija par trešo vietu noritēs līdz kādas komandas trim uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām.