×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. novembris, 2013
Drukāt

Rīgas 1.Meža kapos Zolitūdes traģēdijas upuriem veidos īpašu aleju

Foto-LETAFoto-LETA

Lielveikala "Maxima" jumts pēc trešā iebrukuma.

Rīgas dome 1.Meža kapos veidos īpašu aleju, kurā zemes klēpī tiks guldīti Zolitūdē sagruvušā veikala “Maxima” upuri, informēja Rīgas domē.

Rīgas pašvaldība aicina cilvēkus par apbedīšanas pabalstiem, kapavietām un apbedīšanas izdevumu segšanu interesēties pašvaldības Labklājības departamentā pa tālruņiem 67105048 vai 80005055.

Kapu pārvaldes darba laikā, cilvēki var vērsties pie kapu pārziņa, dodoties ar dokumentiem kā uz savu ģimenes kapsētu Rīgā, tā arī uz jebkuru viņam tuvāko Rīgas kapsētu, ja ģimenei tāda nav.

Traģēdijā mirušos iespējams glabāt arī Rīgas 1.Meža kapos. Tomēr šajos kapos būs iespējams formēt tikai individuālu, bet ne ģimenes kapa vietu bojāgājušajam tuviniekam īpašā traģēdijas upuru alejā, kura tiks veidota.

Upuru apbedīšanas izdevumus segs Rīgas Sociālais dienests. Tiesa pašvaldība nesegs bēru mielasta izdevumus. Lai pašvaldība upuru tuviniekiem varētu apmaksātu izdevumus nepieciešami šādi dokumenti – rēķins no apbedīšanas uzņēmumiem un mirušā tuvinieku rēķinus saistībā ar apbedīšanas izdevumiem.

Iepriekš ziņots, ka jumts lielveikalā “Maxima” iegruva ceturtdienas vakarā kopumā 1500 kvadrātmetru platībā. Notikušā iemeslus skaidro policija. Pēc pēdējām ziņām, katastrofā ir bojā gājuši 54 cilvēki, tostarp trīs ugunsdzēsēji, kuri bija ieradušies glābt cilvēkus.

Saistībā ar traģēdiju Latvijā izsludinātas trīs dienu sēras – no 23. līdz 25.novembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+