Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. marts, 2014
Drukāt

Rīga atgriežas Latvijas Pašvaldību savienībā

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes ēka.

Rīgas domes deputāti  otrdien nolēma atjaunot pašvaldības dalību Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS), no kuras galvaspilsēta izstājās 2012. gada oktobrī, liecina Rīgas domes paziņojums.

Rīgas pašvaldību LPS domē un kongresā pārstāvēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, viņa vietnieks Andris Ameriks, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa,  Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks un Rīgas domes deputāts Aleksandrs Kiršteins.

Finanšu departamentam uzdots paredzēt līdzekļus LPS biedru naudas samaksai.

Kā jau iepriekš norādījis Rīgas domes priekšsēdētājs, LPS pēdējā gada darbs apliecina, ka tā konsekventi iestājas par Latvijas pašvaldību  un to iedzīvotāju interesēm, tāpēc galvaspilsēta ir gatava atgriezties šajā organizācijā.

Jau vēstīts, ka Rīga no LPS izstājās pirms aptuveni pusotra gada, tādējādi protestējot par LPS piekāpšanos valdībai iedzīvotāju ienākuma nodokļa sadalē.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+