Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. marts, 2014
Drukāt

Rīga atgriežas Latvijas Pašvaldību savienībā

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes ēka.

Rīgas domes deputāti  otrdien nolēma atjaunot pašvaldības dalību Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS), no kuras galvaspilsēta izstājās 2012. gada oktobrī, liecina Rīgas domes paziņojums.

Rīgas pašvaldību LPS domē un kongresā pārstāvēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, viņa vietnieks Andris Ameriks, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa,  Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks un Rīgas domes deputāts Aleksandrs Kiršteins.

Finanšu departamentam uzdots paredzēt līdzekļus LPS biedru naudas samaksai.

Kā jau iepriekš norādījis Rīgas domes priekšsēdētājs, LPS pēdējā gada darbs apliecina, ka tā konsekventi iestājas par Latvijas pašvaldību  un to iedzīvotāju interesēm, tāpēc galvaspilsēta ir gatava atgriezties šajā organizācijā.

Jau vēstīts, ka Rīga no LPS izstājās pirms aptuveni pusotra gada, tādējādi protestējot par LPS piekāpšanos valdībai iedzīvotāju ienākuma nodokļa sadalē.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+