×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Rīgas būvvalde “Clear Channel Latvia” uzdos noņemt no stendiem “Vienotības” plakātus (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Saskaņā ar administratīvo aktu, kuru šodien, 24.septembrī, Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvji nosūtīs “Vienotības” priekšvēlēšanu plakātu izvietotājam “Clear Channel Latvia”, līdz rītdienai, 25.septembrim, reklāmas izvietošanas kompānijai plakāti no stendiem būs jānoņem, informēja būvvaldē.

“Clear Channel Latvia” ir saņēmis ziņojumu un patlaban vērtē tā juridiskos argumentus. Kā biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja “Clear Channel Latvia” valdes locekle Everita Ušacka, pēc iepazīšanās ar informāciju lēmums, kā uzņēmums turpmāk rīkosies, būs zināms rīt no rīta.

Kā skaidroja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, no 22. līdz 23.septembrim tika sagatavoti apskates akti visiem 45 stendiem, uz kuriem tika izvietoti “Vienotības” plakāti, un ierosinātas trīs administratīvās lietas administratīvo komisiju robežu iedalījumā. Šodien, 24.septembrī, “Clear Channel Latvia” tiks nosūtīts administratīvais akts par reklāmu demontāžu, kas veicama līdz 25.septembrim, kā arī ierakstītā vēstulē tiks nosūtīti uzaicinājumi sniegt paskaidrojumus, ierodoties klātienē 3.oktobrī, pēc kā tiks noformēti administratīvie protokoli un nosūtīti administratīvajām komisijām.

Rīgas domes Administratīvās komisijas pārstāvji informēja, ka par tālākām sankcijām spriedīs pēc protokola saņemšanas.

Kā ziņots, 22.septembrī Rīgas pilsētas būvvaldē ir saņemta informācija, ka partija “Vienotība” nav ievērojusi saistošos noteikumus “Par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanas un afišu stabu un stendu izmantošanas kārtību Rīgā” priekšvēlēšanu periodā, skaidrojot, ka atbilstoši minētajiem noteikumiem priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu laukums nedrīkst būt lielāks par 2,5 kvadrātmetriem Rīgas vēsturiskajā centrā, Mežaparkā, Ķīpsalā, Kalnciema ielas koka apbūves rajonā un atsevišķās aizsargātās teritorijās.

Pašlaik konstatēts, ka vairākās aizlieguma teritorijās partijas “Vienotība” izvietotie aģitācijas plakāti ir neatbilstoši lieluma ierobežojumiem. Tie izvietoti uz “Clear Channel” 1,5 metrus platajiem un trīs metrus augstajiem vides reklāmas stendiem.

“Vienotības” pārstāve akcentējusi, ka partijas vides reklāmas materiāla laukuma izmērs ir 2,48 kvadrātmetri, kas nepārsniedz saistošajos noteikumos norādītos 2,5 kvadrātmetrus, uz ko būvvaldes pārstāvji atbildējuši, ka vērā tiek ņemti stendu izmēri, neizskatot, cik lielu laukumu uz tiem aizņem izvietotais materiāls.

Jau ziņots, ka vides reklāmas izvietošanas kompānija “Clear Channel Latvia” kategoriski nepiekrīt Rīgas pilsētas būvvaldes paustajam viedoklim par to, ka tiek apzināti pārkāpti Rīgas domes saistošie noteikumi par aģitācijas materiālu izvietošanu saistībā ar partijas “Vienotība” priekšvēlēšanu plakātiem. Tiek norādīts, ka likums nenosaka ierobežojumu reklāmas nesēja laukumam.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Un, ja ushaka gjiimis uzkraasots uz maajas sienas – jaanojauc maaja? Kaarteejo reizi ausainis izmanto Riigas pilseetas administraaciju savas partijas propagandai! Tas tachu noteikti ir priekshveeleeshanu agjitaacijas paarkaapums!

  2. Būvvalde – Ušakova pakalpiņi.

  3. Nil, tik un tā tu pirmo vietu vaiors nedabūsi. Katra tāda tava darbība atņem tev balsis – tu to nesaproti? Vai dāla tavu balsu nav palikušas Ukrainā, tajā skaitā Krimā? Daudzi cittautieši vairs nebal;sos par tevi un tev būs jāatsakās no kopvārda “krievvalodīgie”, jo tev paliks tikai krievi, Tavi krievval;odīgie ir, bija ukraiņi, Krimas tatāri un vēl viena otra tautība, kas savulaik okupācijas periodā tika pārkrievoti.

  4. SC raustas …, un turpina raadiit savu patieso dabu, paldies par atklaatiibu … cilveeki cereesim to pamaniis!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+