×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas centrā ASV karavīri sakāvušies ar taksistiem (6)

Taksis2

NATO valstu karavīri bijuši iesaistīti incidentos ne tikai Ventspilī, bet arī Rīgā, proti, aprīļa beigās galvaspilsētas centrā ASV karavīri sakāvušies ar taksistiem.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka 25.aprīļa rītā Alberta ielā četriem ASV pilsoņi konfliktēja ar vairākiem taksistiem. Konflikts pārauga dūru vicināšanā, kura laikā vienam no ārzemniekiem sasista seja.

Policijā sākta administratīvā lieta un tiek skaidrota miesas bojājumu pakāpe cietušajam. Noskaidrojies, ka ārzemnieki atpūtušies Vecrīgā un rīta pusē devušies uz viesnīcu, taču pie viesnīcas ar kādu taksistu izcēlies strīds par rēķina apmēru. Notikuma vietā ieradušies vēl citi taksisti, un tad arī noticis incidents.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka incidentā iesaistītie ārzemnieki ir ASV karavīri un viņiem drīzumā bija paredzēts pamest Latviju.

Aģentūrai LETA gan neizdevās noskaidrot, ko ASV karavīri darīja Latvijā, taču LETA jau vēstīja, ka aprīlī Latvijā bija ieradušās vairākas ASV bruņoto spēku vienības. Vingrinājumā “Operation Summer Shield XI” bija iesaistīti vairāk nekā 700 karavīri no Latvijas, Igaunijas un ASV bruņotajiem spēkiem. Šis vingrinājums norisinājās Ādažos no 7. līdz 17.aprīlim.

Savukārt aprīļa beigās, lai piedalītos militārajās mācībās, ieradās 150 ASV karavīri, kuri Latvijā uzturēsies vismaz līdz šī gada beigām. Latvijā ieradās ASV gaisa desanta rota no ASV armijas Eiropā 173.kājnieku brigādes kaujas vienības.

Ziņots arī, ka pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī notikuši vairāki incidenti, kuros cietuši starptautiskajā mīnu meklēšanas operācijā “Open Spirit 2014” iesaistītie jūrnieki. Vissmagāk cietis kāds nīderlandietis, kurš ar nopietnu galvas traumu ievietots Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Varbūt NATO karavīri tiks galā ar Rīgas taksistiem baņģugāniem, ja reiz dome netiek.

 2. Tas pierāda tikai to ka Latvija nav droša zeme nevienam no mums.Pilna ar izlaistiem cietumniekiem n narkodīleriem,tas ir padomju režīms kur cietumi un bērnu nami vien tika būvēti.

 3. Taksisti ir krāpnieki,intersanti cik šis paprasīja?

 4. Vietējie taxisti vēl jo projām iedomājas, ka visi ārzemnieki ir “lohi”, kurus var čakarēt…
  Un ASV karogs kādam krievelim bija kā sarkana lupata bullim…
  Žēl, ka vēl šādi sovoki pie mums ir daudz…

 5. Okupanti dabuja pa purnu Atbildēt

  sie iedomajas, ka Latvija ja ieraudzis US formu ta vietejie tupsies uz celiem.

 6. Nu ja pat taksisti šos piekauj ,ko tad vēl neizdarītu Krievijas specdienests.tādi švakuļi. Pēc 2.p.k. Japānā Okinavā bija ASV kara bāze ,amerikāņi kriminālo stāvokli vien bija veidojuši ,japāņi bijuši laimīgi ka tikuši no viņiem vaļā.

Draugiem Facebook Twitter Google+