×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgas centrā atklās mormoņu baznīcu (9)

Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas AvîzeFoto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Rīgā, Lāčplēša ielā 71, atklās Pēdējo dienu Svēto Jēzus Kristus jeb mormoņu baznīcu, informēja baznīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Senkāne.

Baznīcas atklāšana paredzēta rīt, 23.jūlijā, un to ievadīs labdarības koncerts, kurā uzstāsies Brigama Janga Universitātes bigbends “Synthesis” no ASV. Koncerts tiek rīkots sadarbībā ar organizāciju “Ziedot.lv”.

Koncerts vienlaikus būs arī labdarības akcija, kuras laikā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ziedot 17 gadus vecās jaunietes Līgas Samantas Ziediņas ārstēšanai, kurai pēc cerebrālās triekas nepieciešama operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Koncerta organizētāji cer, ka tiks saziedoti vairāk nekā 10 000 eiro, kas nepieciešami meitenes ārstēšanās procesam.

Labdarības koncerts notiks daudzfunkcionālā telpā, kas paredzēta dažādiem kultūras, sporta un atpūtas pasākumiem un kuras izmēri ļauj organizēt pasākumus aptuveni 250 cilvēkiem.

Pēc koncerta interesenti varēs apskatīt jauno namu, kura celtniecība noslēdzās 2016.gada jūnijā.

Mormoņu dievnams atrodas pilsētas centrā blakus Lāčplēša un Avotu ielas krustojumam. Ēkai ir divi stāvi ar daļēji izbūvētu trešo stāvu, divslīpju jumtu un virs galvenās ieejas centrētu vertikālo akcentu – torni. Ēka apdarināta ar gaišiem vecinātiem ķieģeļiem. Iekšējos un ārējos apdares darbos izmantoti augstvērtīgi dabiski materiāli.

Jaunuzcelto dievnamu paredzēts izmantot iknedēļas dievkalpojumiem Rīgas latviešu un krievvalodīgo draudzēm, Svēto Rakstu studēšanai semināra un institūta programmās, labdarības koncertiem un izstādēm, kā arī bezmaksas konsultēšanai ģimenes vēstures izpētes jomā un bezmaksas angļu valodas stundām, kuras vada baznīcas misionāri.

Turpmākās nedēļas mormoņu dievnams būs atvērts visiem interesentiem, kuri varēs to apskatīt baznīcas gida pavadībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Dievs , Visums , Augstākais saprāts -var saukt kā grib-viss viens , bet atkal kārtējā religija ……, tās daudzās religijas arī šķeļ cilvēku sabiedrību .

 2. Nu tad beidzot Imants Parādnieks ir sagaidījis daudzsievības atbalstītāju ienākšanu Latvijā. Jādomā, ka viņš skriešus metīsies pieteikties jaunajā draudzē.

 3. Kā tad – lai katrs garāmgājējs redz un skrien iekšā, bet varbūt raus ar raušanu iekšā?…

 4. Riiga jau sen paarveertusies par urluu un no laukiem pamukussu slauceeju bedri.

 5. bakštika idiotisms Atbildēt

  bija tāds ministrs kadreiz – ainārs bakštiks, kurš tad ir arī atbildīgs par visu šo idiotismu ar mormoņiem. Tā lūk.

 6. Ak tiktāl jau debīlismā esam nonākuši…vairāk nav vārdu…

 7. viena jau ir ! Priekš kam vēl vienu ?
  Mode kā dienvidu zemēs vai rašē : vienā ģerevņā 17 baznīcas. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+