×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
6. marts, 2017
Drukāt

Rīgas centrā bezpalīdzīgā stāvoklī nonākusi pensionāre (1)

RPPRPP

Netālu no Esplanādes atrasta bezpalīdzīgā stāvoklī nonākusi pensionāre

3.marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Esplanādes apkaimē, kur bija apmaldījusies kāda sirmgalve.

Ierodoties notikuma vietā, pie netālu esošās viesnīcas sastapts apsardzes darbinieks, kurš norādīja uz bezpalīdzīgo sievieti.

Sirmā kundze neorientējās apkārtnē un nespēja nosaukt ne savu vārdu, ne dzimšanas gadu. Lai pārliecinātos par sievietes veselības stāvokli izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

Gaidot mediķus, policisti saņēma informāciju, ka pirms neilga laika radinieki ziņojuši par kādu pazudušu sievieti, kura atbilda atrastās kundzes pazīmēm. Veicot personas datu pārbaudi, apstiprinājās, ka atrastā sirmgalve ir tā pati sieviete, kuru meklē radinieki.

Pēc mirkļa notikuma vietā ieradās mediķi, kuri nolēma 88 gadus veco sirmgalvi nogādāt ārstniecības iestādē. Par notikušo informēti sievietes tuvinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man ir gadījies jau divas šādas kundzītes sastapt, kuras nezinu kādā veidā bija nonākušas tur, kur sastapu viņas saucam pēc palīdzības. Veiksmīgi nogādāju mājās. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+