×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. jūlijs, 2014
Drukāt

Rīgas centrā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Koncerta “Dzimuši Rīgā” laikā šodien un rīt, 6.jūlijā, gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi galvaspilsētas centrā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Šodien un rīt no plkst.18 līdz plkst.2 naktī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai un Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Šodien no plkst.19.30 līdz pusvieniem naktī un rīt, 6.jūlijā, no plkst.21 līdz pusvieniem naktī šo ielu posmos tiks slēgta arī tramvaju satiksme. Šajā laikā 5.maršruta tramvaji no Iļģuciema kursēs līdz Centrāltirgum, bet no Mīlgrāvja maršruts tiks slēgts, 6.maršruta tramvaji no Juglas kursēs līdz Stacijas laukumam, bet no Ausekļa ielas maršruts tiks slēgts, tāpat arī 7.maršruta tramvaji kursēs no tirdzniecības centra “Dole” līdz Centrāltirgum, bet no Ausekļa ielas maršruts slēgts.

Šodien un rīt, 6.jūlijā, no plkst.21.45 līdz vieniem naktī satiksme tiks slēgta arī Raiņa bulvāra posmā no Brīvības bulvāra līdz Krišjāņa Barona ielai.

Līdz 7.jūlija plkst.2 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Brīvības bulvārim, operas skvēra pusē. Tāpat šovakar no plkst.2 naktī līdz 7.jūlija plkst.2 naktī apstāties un stāvēt būs liegts arī Aspazijas bulvāra posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Kaļķu ielai Vecrīgas pusē un Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra abās pusēs, posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai.

Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu.

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” uzdots izvietot informāciju pieturvietās par izmaiņām maršrutos.

Sabiedriskā transporta pasažieriem jāņem vērā, ka no šā vakara plkst.19.30 līdz pusvieniem naktī un no 6.jūlija plkst.1 līdz pusvieniem atļauts izmantot abonementa biļetes – personalizētās, nepersonalizētās viedkartes un viedbiļetes, kas iegādātas braukšanai slēgtajos tramvaju maršrutos, braukšanai citos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos.

Par pasākuma norisi ir atbildīgs nodibinājums “Rīga 2014”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai nevar tos ļembastus taisīt prom no centra?

Draugiem Facebook Twitter Google+