×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. augusts, 2016
Drukāt

Baznīcas ielā ielūzušais autobuss izcelts. Satiksmi slēdz uz vairākām diennaktīm (1)

@Riga24 , Twitter@Riga24 , Twitter

Papildināts viss teksts.

Pēc autobusa ielūšanas asfaltā “Rīgas siltums” paziņojis, ka uz vairākām diennaktīm pilnībā jau šodien slēdz satiksmi Baznīcas ielas posmā starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielām. Ir noskaidrots, kāpēc asfalts nav izturējis smagumu, un šajā posmā siltumtrases nomaiņa tiek uzsākta nekavējoties – ātrāk nekā plānots. Plaši siltumtrases remonti pašlaik izvērsti daudzviet pilsētas centrā.

Pirmie par autobusa riteņa ielūšanu asfaltā vēstīja aculiecinieki sociālajos tīklos. “Nelietojiet Baznīcas ielu, ielūzis autobuss uz Lāčplēša stūra,” rakstīja aculiecinieki.

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka iegruvums ir noticis ceļa posmā, kur šobrīd remontdarbus veic “Rīgas siltums” un ceļa posmi nodoti šā uzņēmuma pārziņā, tāpēc visa atbildība par notikušo un apstākļu skaidrošana ir tā ziņā.

“Rīgas siltuma” pārstāve Linda Rence apstiprina, ka ceļa posms Baznīcas ielā nav izturējis autobusa smagumu un noticis iegruvums. Pēc viņas uzsvērtā, tas tikai parādot, ka siltumtrases ir steidzami jāmaina.

Pēc uzņēmuma pārstāves stāstītā, iegruvums nav saistīts ar šā brīža darbiem un rakšanu, bet ar vecajām tehnoloģijām, kā savulaik veidoja siltumtrases, kad neesot izturējusi kāda no plātnēm. Tagad tiekot liktas bezkanāla trases, kas ir atšķirīga tehnoloģija. “Pamatā esam apzinājuši visus posmus, kur trase ir jāmaina. Tas nav remontdarbu negadījums,” viņa teica.

Satiksmes departamentam tiks rosināts izvērtēt kravnesību un, iespējams, noteikt papildu ierobežojumus remontdarbu vietās. “Rosināsim ar Satiksmes departamentu jautājumu par kravnesību. Mēs apsekosim un veiksim izmaiņas, lai nodrošinātu drošu vidi,” uzsver Rence.

Vēlāk viņa paziņo, ka Baznīcas ielas posmā starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielām satiksme tiek slēgta un remontdarbi uzsākti nekavējoties. Tie tiek plānoti vairākas diennaktis. Iespējams, ka trīs diennakšu laikā visu izdosies paveikt.

Autobusu no bedres izcēlis “Rīgas siltums”.

Valsts policijas pārstāve Linda Kaļķe portālam “la.lv” pastāstīja, ka autobuss braucis pa Baznīcas ielu, kur nekādu zīmju par satiksmes ierobežojumiem nav, kad tam asfaltā ielūzis ritenis. Šoferis autobusā bijis viens pats. Bojājumu autobusam neesot, un vadītājs neesot iesniedzis sūdzību policijā.

Šobrīd vairākās nozīmīgās Rīgas ielās ir sākušies apjomīgi būvdarbi un ceļu posmos ir ierobežota satiksme, bet ceļa posmi nav pilnībā slēgti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. no ūdīga uz vēl ūdīgāku :-) . Atbildēt

    Bezkanāla trasēs bojājumi būs vēl biežāk – grunts sēšanās dēļ !
    Ne jau par velti lika kanāu trasēs !
    Ne par velti: — Visapkārt smilšu kalni, pati Rīga ūdenī. —

Draugiem Facebook Twitter Google+