Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
8. augusts, 2014
Drukāt

Pēc sprādziena dzīvoklī Rīgas centrā izcēlies ugunsgrēks; slēgta satiksme

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki likvidē ugunsgrēku, kas izcēlies pēc sprādziena, dzīvoklī Krišjāņa Barona ielā 31.

Šorīt kādā dzīvoklī Rīgā, ēkā Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielu stūrī nograndis sprādziens un izcēlies ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere.

Notikuma vietā ir slēgta satiksme uz Lāčplēša ielas starp Krišjāņa Barona un Tērbatas ielu, novēroja aģentūra LETA.

Kā pastāstīja Vetere, ap plkst.7 dzīvoklī Krišjāņa Barona ielā 31 nograndis sprādziens, izraisot aizdegšanos.

Ņemot vērā ēkas atrašanās vietu, izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kuru dzēst devās deviņas VUGD vienības. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg dzīvoklis sestajā stāvā aptuveni 60 kvadrātmetru platībā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Inga Vītola pastāstīja, ka dzīvoklī atradušies divi gados jauni cilvēki – sieviete un vīrietis, kuri pēc sākotnējās apskates nav guvuši traumas, tomēr nogādāti slimnīcā novērošanai, ņemot vērā sprādziena trokšņa iespējamo iedarbību un citus veselības riskus šādos negadījumos. Citu cietušo negadījumā nav. Ēkas iemītnieki bija evakuējušies paši.

Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina pastāstīja, ka cietušie ir 1989.gadā dzimusi sieviete un 1962.gadā dzimis vīrietis.

Plkst.8.20 ugunsdzēsējiem izdevies lokalizēt ugunsgrēku, līdz ar to liesmu tālāka izplatība ir ierobežota.

Ēkas sienās konstatētas plaisas, kas, iespējams, radušās sprādziena rezultātā.

Policija patlaban strādā notikuma vietā, lai noskaidrotu negadījuma iemeslus. Policija iespējamos iemeslus šobrīd atturas minēt, norādot, ka pārbauda iedzīvotāju sniegto informāciju par iespējamo gāzes eksploziju, taču netiek izslēgtas arī citas versijas.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (49)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+