Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
23. aprīlis, 2017
Drukāt

Likvidēts ugunsgrēks Rīgas centrā; viens cilvēks nogādāts slimnīcā ar apdegumiem

Sešstāvu dzīvojamā ēkā Alfrēda Kalniņa ielā izcēlies ugunsgrēks, kura dēļ slēgta satiksme.Sešstāvu dzīvojamā ēkā Alfrēda Kalniņa ielā izcēlies ugunsgrēks, kura dēļ slēgta satiksme.

Pirms neilga brīža ir pilnībā likvidēts ugunsgrēks, kas šopēcpusdien izcēlās sešstāvu dzīvojamā mājā Rīgā, Alfrēda Kalniņa ielā. Pēc ugunsgrēka viens cilvēks nogādāts slimnīcā ar nopietniem apdegumiem.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Šaboha, izsaukumu uz notikuma vietu ugunsdzēsēji saņēma plkst.15.03. Ierodoties Kalniņa ielā, VUGD darbinieki konstatēja, ka ēkas piektajā stāvā deg istaba un gaitenis.

No piedūmotajām telpām ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots mediķiem. Vēl no ēkas ugunsdzēsēji evakuēja septiņus cilvēkus, trīs no viņiem tika nodoti mediķiem.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša, no ugunsgrēka vietas slimnīcā nogādāts kāds jauns vīrietis. Viņš bijis pie samaņas, stabilā stāvoklī, bet ar nopietniem ķermeņa apdegumiem. Vēl trīs cilvēki tika apskatīti notikuma vietā, bet hospitalizācija viņiem nebija nepieciešama.

Plkst.15.47 ugunsgrēku izdevās lokalizēt, bet plkst.17.22 tas tika pilnībā likvidēts. Kopējā degšanas platība bija 20 kvadrātmetri.

Kā novēroja aģentūra LETA, dzēšanas darbu dēļ Kalniņa ielā bija bloķēta brauktuve, bet pēc ugunsdzēsēju aizbraukšanas satiksme ir pilnībā atjaunota.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+