Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Melānija, Imanta
Piektdiena, 18. augusts, 2017
1. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgas centrā Jauno gadu sagaidījuši aptuveni 60 000 cilvēku

Foto: LETAFoto: LETA

Jauno gadu Rīgas centrā sagaidījuši aptuveni 60 000 cilvēku, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Vecgada vakarā 11. novembra krastmalā uzstājās Deniss Paškevičs un grupa “Funk Therapy”, grupas “Dzelzs vilks”, “Musiqq” un “Big Al & The Jokers”.

Pirms pusnakts uz lielā ekrāna varēja vērot amatpersonu svētku uzrunas, bet tieši gadu mijā, izskanot Latvijas himnai, notika svētku uguņošana, kuru galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem demonstrēja SIA “International Fireworks Design”, un tās muzikālo pavadījumu veidojis komponists Jānis Lūsēns.

Pēc pusnakts svinības turpinājās kopā ar leģendārās grupas “Queen” atveidotājgrupu “Killer Queen” no Liebritānijas. Svinību vietā iedzīvotājus izklaidēja arī dīdžejs Artis Volfs.

Vairāki tūkstoši cilvēku Jauno gadu sagaidīja arī Vecrīgā, kur Līvu laukumā un Doma laukumā darbojās Ziemassvētku tirdziņi un uzstājās mūziķi.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+