×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2017
Drukāt

Rīgas centrā noticis dīvains noziegums (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Svētdienas naktī Rīgā, Elizabetes un Ausekļa ielas krustojumā, kādam datorveikalam uzbrukuši nezināmi ļaundari. Ja kaut kas būtu nozagts, varētu domāt, ka tas ir parasts noziegums mantkārīgos nolūkos, taču šajā gadījumā izskatās, ka vienkārši bijis mērķis nodarīt datorbodei zaudējumus, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Svētdienas rītā datorveikala “Data market” darbinieki, atnākot uz darbu, pamanījuši, ka kaut kas nav kārtībā – ēkai izsisti logi un telpās svilpo vējš.

Šoreiz pēc uzbrukuma būs jāveic remonts, un zaudējumi lēšami ap diviem tūkstošiem eiro. Tomēr skāde būtu daudz lielāka, ja uzbrucēji līstu veikalā un censtos nozagt tehniku vai klientu datus. Tas gan nav izdevies, bet varbūt tāds nemaz nebija mērķis.

Policija aicina atsaukties nozieguma aculieciniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nemaksā bandītiem nodokli.Nekas nav mainījies,jo valdībā vieni un tie paši vien mantrauši sēd.

  2. Tas pats rokraksts kā agrāk.Bandītiem nemaksā nodokli 10% no peļņas,varbūt tagad summas ir mainījušās.Agrāk ušakovam un amerikam maksāja 20 % no peļņas.Mēs arī bijām spiesti maksāt “krišai”,ja nemaksāji tāpat sita logus,darbiniekus iebaidīja, nāca sanitārās pārbaudes.Izkaisīja telpās peļu mēslus un par higienas neievērošanu maksājām lielus sodus.Izdevīgāk bij maksāt bandītiem 10 % lai būtu jumts tad pat žurkas varēja telpās dzīvot neviens neiemaisījās jo bija jumts .Ķer jau mazos zagļus,lielajiem dota zaļā gaisma,jo viņi baro mūsu valdību.
    Kamēr valdībā šitie mēsli nenomainīsies,kamēr Latvieši vēlēs par vieniem un tiem pašiem valsts apzadzējiem,nekas nemainīsies.

Draugiem Facebook Twitter Google+