×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Rīgas centrā sākta ekskluzīva dzīvokļu projekta “Astor Rezidence” būvniecība (3)

Publicitātes ilustrācijaPublicitātes ilustrācija

Rīgas centrā Krišjāņa Barona un Lāčplēša ielas stūrī sākta ekskluzīva daudzdzīvokļu projekta “Astor Rezidence” būvniecība. Būvdarbus veic būvkompānija AS “LNK Industries” un ēku ekspluatācijā plānots nodot nākamā gada beigās, informēja “Astor Group” pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Investīciju apjoms “Astor Rezidence” projektā pagaidām netiek atklāts, informēja Krastiņš.

Dzīvojamās ēkas projekts ietver individuāli plānotus apartamentus, turklāt mājas arhitektūras modernās līnijas izceļ katra dzīvokļa individualitāti un īpašības. Ēkai ir paredzēta ietilpīga apakšzemes autostāvvieta.

Projektā pavisam būs 40 dzīvokļi, kuru izmērs būs no 57 kvadrātmetriem līdz 214 kvadrātmetriem. Veikala telpu platība ēkā būs 497 kvadrātmetri. Ēkas projektu izstrādājis arhitektu birojs NRJA, kas pazīstams arī ar projektiem “Z-Towers”, “8 Blacks” un citiem.

“Tā kā ēka atrodas pilsētas centrā, vietā, kur to katru dienu redz tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu, ļoti rūpīgi meklējām arhitektu šī projekta realizēšanai. Esmu pārliecināts, ka Ulda Lukševica projekts noteikti dos nozīmīgu ieguldījumu izpratnes veidošanā par to, kādai ir jāizskatās 21.gadsimta arhitektūrai Latvijā un pasaulē,” norāda “Astor Rezidence” pārstāvis Viesturs Kuļikovskis.

“Šī ir perimetrāla būve, turklāt atrodas pilsētas centrā intensīvas transporta un gājēju plūsmas rajonā. Tādēļ būvniecības darbi ir jāveic, gan respektējot transporta vadītāju un gājēju kustību, gan ņemot vērā apstākļus, ka būvniecība jāveic salīdzinoši mazā apbūves teritorijā. Pirms būvdarbu sākšanas mēs veicām gan blakus esošo ēku, gan gruntsūdeņu līmeņa monitoringu. Darbu veikšanai esam izveidojuši būvbedri piecu metru dziļumā. Būvniecības procesā ir pielietoti urbpāļi, kā arī pāļu rievsiena”, būvdarbu gaitu skaidro “LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs.

“LNK Industries” specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. “LNK Industries” galvenā darbības joma ir civilo, rūpniecības un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metāla konstrukciju ražošanā, tādējādi garantējot industriālo objektu būvniecību no A līdz Z.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kautkāda brēcoša bezgaumība! Kur var iepazīties ar Rīgas cienījamo arhitektūras metru vērtējumu?

  2. Kā kaut kas tik uzbāzīgs tiek pieļauts pilsētas centrā? Visa pārējā apbūve tiek burtiski iznīcināta. Jaunajos rajonos var būvēt visādus brīnumus, un tas būtu pat interesanti, bet centrā… “Paldies” SC !

Draugiem Facebook Twitter Google+