Uncategorized

Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā apskatāma „Latvijas dzelzceļa kausa” galvenā balva – čempionu kauss 0

Foto: Andrejs Terentjevs/F64

Piektdien Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā notika tradicinālā hokeja turnīra “Latvijas dzelzceļa kauss” galvenās balvas prezentācija.

Kauss Centrālās dzelzceļa stacijas ēkā būs apskatāms no 16. līdz 25. augustam. Trešo gadu pēc kārtas tā veidošanu “Latvijas dzelzceļš” uzticēja māksliniekam Armandam Vecvanagam. Atbildīgajā procesā tika piesaistīts stikla mākslinieks Agris Butelis.

Šā gada kauss ir veidots visai sarežģītā tehnikā, izmantojot stikla sakausējumu un nerūsējošo tēraudu. Stikls simbolizē ledu, tērauds – spēku un izturību, kausa slīpēta dārgakmeņa forma – nezūdošas vērtības un izcilību, savukārt, ozolkoka pamatne – Latvijas zemes spēku. 

No 16. līdz pat 25. augustam ikviens var sapulcēt draugu vai domubiedru grupu (līdz pieciem cilvēkiem) un nofotografēties pie kausa Centrālajā stacijā, uzņemto bildi ielādēt “Latvijas dzelzceļa” profilā Facebook.com vietnē. Noslēgumā tiks izlozētas četras fotogrāfijas, kurās redzamie cilvēki varēs par brīvu apmeklēt kādu no turnīra spēlēm.

“Latvijas dzelzceļa kauss” notiks jau piekto reizi un šogad “Arēnā Rīga” risināsies no 25. līdz 29. augustam. Tajā piedalīsies Rīgas “Dinamo”, Jaroslavļas “Lokomotiv”, Sanktpēterburgas “SKA”, Kazaņas “Ak Bars”, Minskas “Dinamo” un Prāgas “Lev”.

LA.lv