×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Rīgas centralizētās ūdensapgādes sistēmā radušies uzduļķojumi (2)

Foto: Anda KrauzeFoto: Anda Krauze

Sakarā ar ūdensvada sistēmas remontdarbiem, piektdien vairākās vietās pilsētas centrā novērojami ūdens uzduļķojumi, aģentūrai BNS pastāstīja “Rīgas ūdens” pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Viņš norādīja, ka, veicot remontdarbus, nomainīti atsevišķi ūdensvada posmi un, atjaunojot ūdens padevi, konstatēts uzduļķojums.

“Speciālisti ar daudzu gadu pieredzi apliecinājuši, ka šādu uzduļķojumu rašanās, nomainot kādu ūdensvada posmu un pēc tam atjaunojot ūdens padevi, ir neprognozējami. Proti, tie var uzrasties, bet var arī neuzrasties. Šajā gadījumā uzduļķojumi ir radušies,” skaidroja Mucenieks.

Lai uzduļķojumus novērstu, “Rīgas ūdens” speciālisti skalo tos ūdensvada posmus, kur tie ie radušies. Tiek prognozēts, ka problēma tiks novērsta aptuveni līdz plkst 20.

Savukārt iedzīvotājus, kuri savos dzīvokļos vai birojos ir novērojuši ūdens uzduļķošanos, “Rīgas ūdens” aicina vērsties uzņēmumā, zvanot pa bezmaksas tālruni 80002122. Reaģējot uz šādiem zvaniem, uzņēmums problemātiskajās vietās ir apņēmies nogādāt mucas ar dzeramo ūdeni.

Aģentūra BNS novēroja, ka viena šāda ūdens padeves vieta nodrošināta pie uz Dzirnavu un Krišjāņa Barona ielu krustojuma tuvumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tagad tā ik pa laikam notiks, jo kādam taču jāpērk “Rīgas ūdens” pudelēs.

  2. Tieciet paši galā, man jāšiverē pa Jauno vilni.

Draugiem Facebook Twitter Google+