Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. novembris, 2015
Drukāt

Rīgas Centrāltirgū Adventes vainagu cenas šogad no 1,5 līdz 25 eiro (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Centrāltirgū Adventes vainagi šogad maksā no 1,5 līdz 25 eiro, aģentūra BNS sacīja uzņēmuma “Rīgas centrāltirgus” (RCT) projektu vadītājs Mārketinga un komunikāciju daļā Ivars Jakovels.

“Šobrīd notiek aktīva tirdzniecība ar Adventes vainagiem. (..) Arī cenu piedāvājums ir pieejams katram. Adventes vainagu cena svārstās no 1,5 līdz pat 25 eiro par gabalu. Visvairāk Adventes vainagu piedāvājumu ir cenas robežās no sešiem līdz astoņiem eiro,” sacīja Jakovels.

Šogad pirmā Advente ir 29.novembrī.

RCT ir dibināts 1930.gadā, bet kā Rīgas pašvaldības akciju sabiedrība darbojas kopš 1995.gada. RCT ietilpst centrāltirgus, Āgenskalna un Vidzemes tirgus. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja pērkam adventas vainagus – lūdzu dodiet priekšroku iegādāties no pensionāriem.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+