Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
18. decembris, 2015
Drukāt

Rīgas Centrāltirgū – dāvanu darbnīcas un Ziemsvētku tirdziņš

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 23. decembrī, no plkst. 11 līdz 14 Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljonā notiks Ziemassvētku ieskaņas pasākums, kura laikā ikviens varēs paša rokām radīt īpašas dāvanas un svētku rotājumus, smelties idejas svētku mielastam, iet rotaļās ar Sniegbaltīti un izbaudīt muzikālus priekšnesumus, LA.lv informēja RPAS “Rīgas Centrāltirgus” pārstāvis Ivars Jakovels.

Visa pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas. Rotājumu darbnīcā ikviens varēs izgatavot tradicionālo latviešu eglīšu rotājumu – puzuru un izdekorēt eglīti sakņu paviljonā vai savās mājās. Piparkūku glazēšanas darbnīcā lieli un mazi varēs radīt savu īpašo piparkūku cilvēciņu. Turpat sakņu paviljonā varēs apgleznot traukus vai apdrukāt auduma maisiņus, kā arī izgatavot unikālus foto rāmīšus, kas var kļūt par īpaši sirsnīgu dāvanu kādam tuviniekam. Savukārt svētku masku ballēm sagatavoties varēsiet masku darināšanas radošajā darbnīcā. Turklāt čaklie rūķi palīdzēs iesaiņot gan pašu darinātās, gan Centrāltirgū iegādātās dāvanas.

Savukārt tradicionālais amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņš notiks 22. un 23. decembrī Rīgas Centrāltirgus Nēģu ielas laukumā.

Ventspils Tehnikuma jaunie pavāri ne vien cienās apmeklētājus, bet arī labprāt dalīsies ar padomiem un recepšu noslēpumiem, lai ikviens Ziemassvētku vakaru sagaidītu pie gardi klāta galda. Savukārt veselīga uztura entuziasts Kārlis Birmanis apmeklētājus sasildīs ar siltu dzērienu, kā arī dalīsies ar idejām veselīgu un vitamīniem bagātu dzērienu pagatavošanai.

Par muzikālo noskaņu sakņu paviljonā rūpēsies virtuozais ģitārists Rihards Lībietis, sarīkojumu vadīs un par publikas iesaistīšanu rūpēsies pati Sniegbaltīte. Bērnus sveiks arī Rīgas Centrāltirgus jautrie talismani Groziņš un Turziņa. Visas aktivitātes pasākumu laikā – bez maksas.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (7)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+