×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas Centrāltirgū pirms mācību gada mācīs gatavot veselīgas uzkodas

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 29. augustā, no plkst. 11 līdz 14 Rīgas Centrāltirgus (RC) aicina uz Jaunā mācību gada sagaidīšanas pasākumu Nēģu laukumā, pavēstīja RC komunikāciju speciālists Ivars Jakovels.

Programmā svētku koncerts ar Jaunās talantu fabrikas zvaigznēm, konkursi, radošās darbnīcas, kā arī šefpavāra meistarklase, turklāt ikvienam būs iespēja iesaistīties labdarības aktivitātēs, palīdzot Rīgas daudzbērnu ģimenēm.

“Lai nepietrūktu mācībām nepieciešamās enerģijas, katrs skolas vecuma pasākuma apmeklētājs saņems īpašo stundu sarakstu ar pamācību, kā pagatavot veselīgu kokteili, savukārt tiem, kuri iesaistīsies konkursos, – dāvanā launaga kastītes veselīgo našķu līdzņemšanai uz skolu vai bērnu dārzu,” pastāstīja RPAS “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Svētku koncertā Nēģu laukumā uzstāsies grupa “Rock’n’berries” un Jaunās talantu fabrikas zvaigznes Pāvels Fomkins, Kristīne Šomase un Rihards Bērziņš. Atraktīvus konkursus organizēs pasākuma vadītājs Oskars Millers, savukārt “Innocent cafe” šefpavāra Arturs Orenīts savā meistarklasē iepazīstinās, kā pagatavot lieliskas uzkodas no Centrāltirgū nopērkamajiem produktiem. Lieki piebilst, ka tās būs iespēja arī degustēt.

Pasākuma laikā notiks radošās darbnīcas, tāpat apmeklētāji varēs iesaistīties labdarības aktivitātēs – atnest skolas preces, kas pašam vairs nav nepieciešamas, bet lieti noderēs Rīgas daudzbērnu ģimenēm, vai arī ziedot līdzekļus, lai Rīgas daudzbērnu ģimenes var saņemt Latvijas zemnieku audzētos lauku labumus. Jau kopš vasaras sākuma Rīgas Centrāltirgus atbalsta 12 daudzbērnu ģimenes, reizi mēnesī sagādājot veselīgu lauku labumu grozu.

Visas aktivitātes pasākumu laikā – bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+